WANTED. Dead or alivie?

Kadr jak z filmu, prawda?
I tytuł też. A powiem Wam moi mili, że jest pewien obraz, na który czekam z tchem zapartym i jakoś tak doskonale składa się, że koszulka Wantedy by Robert Kupisz i brązowa skórzana spódnica świetnie wpisuje się w jego klimat. Mówię o filmie idola mego, gwiazdy na firmamencie sław kina postmodernistycznego, o bohaterze mej pracy magisterskiej – Quentinie Tarantino. A w zasadzie to o „Django Unchained” prawię, którego premiera w sam raz na Boże Narodzenie.Doczekać się nie mogę!
Jak to się wszystko tematycznie złożyło! Wychodzi na to, ze człowiek (bloger) ma czasem więcej szczęścia niż rozumu. A tematy , jak mawiają teoretycy i praktycy dziennikarstwa, leżą na ulicach. Co prawda nie jesteśmy na Dzikim Zachodzie, próżno szukać tez butiku Kupisza w okolicach, to przynajmniej wyczekiwać premiery można ze spokojna głową. I w jesiennych, deszczowych chmurach, które już mniej ciekawe…

 Lena is wearing: Zara boots| Robert Kupisz t-shirt | Diesel jacket | H&M skirt | Republika Artystyczna bracelet | H&M bag

A na deser zapraszamy na obiecaną w niedzielę dogrywkę konkursu z E-Lady. Tym razem mamy dla Was bon na 100 zł do wydania na dowolne produkty z E-Lady. Konkurs odbywa się na naszym Facebooku w aplikacji (pierwszy raz robiłyśmy, be tolerant!), wystarczy kliknąć w grafikę, by wziąć udział:

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x