White winter, nice winter!

Udało się, jest śnieg!
 
To wiekopomne wydarzenie postanowiłyśmy uczcić wspólnym porannym wyjściem (jak wiele da się zrobić przed pracą ;)) na sosnowiecką „Patelnię”, aby tam obfotografować swoje zimowe stroje codzienne. A że była to pierwsza w historii „Bless the Mess” mini sesja w plenerze, bardzo cieszy nas towarzystwo śniegu. Cóż, wiadomo, że przykryta choćby cienką pierzynką białego puchu ziemia wygląda ładniej, a i Sosnowiec w bieli jakiś taki milszy oku i niestraszący betonowością. Mamy nadzieję, że zasada „w białym lepiej” sprawdzi się także w naszym przypadku i uczyni zdjęcia z naszymi obliczami na pierwszym planie milszymi dla Waszych oczu.

Mamy przyjemność zaprezentować na nich nie tylko podwójny zestaw rajstopowy (nadal jest bardzo zimno!), ale i ukochane czapy, ciepłe i wygodne puchówki oraz największych przyjaciół zimy – wygodne płaskie buty i cieplutkie czapki, szaliki, rękawiczki. Kolorowe na potęgę, dla przełamania sosnowieckiej szarości dnia. Buty Leny to prezent od Clarks Polska, a Lonowe Emu to jeden z najświeższych nabytków ze sklepu Shaffaschoes (nadal mają przeceny – Emu w bardzo, bardzo atrakcyjnych cenach!). O Emu mogę powiedzieć wprost i z pełnym przekonaniem – to najcieplejsze buty świata! Dzięki nim nawet przy 20-stopniowym mrozie chodzę do pracy boso 🙂 Rękawice różowe znacie już z poprzedniego posta, do pełni szczęścia (ciepła) Lona dołożyła komin robiony przez mamę oraz futrzaną czapę z H&M. Lena z kolei opatula się ciepłym szalikiem z Atmosphere, założyła berecik z H&M (hmmm czyżby H&M był naszym ulubionym sklepem z czapkami???) oraz przywdziała bardzo wiosenne, zielone rękawiczki.

 W taki dzień jak dziś wcale nie chcemy, by już była wiosna. Aż strach napisać, ale… zima tez może być fajna, ciepła i kolorowa!

Lena ma na sobie:


plecak- no name, internet
płaszczyk – orsay 
berecik – h&m
szalik – atmosphere 
buty – Clarks
rękawiczki – prezent

Lona ma na sobie:

Kurtka – Solar

Czapka – H&M
Szalik – mamunia 🙂
Rękawiczki – Retro me
Emu – Schaffashoes
Torba – Romwe
Leginsy – H&M Tekst: Lona

Foto: Lena&Lona
Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x