Wiosenny konkurs z Glitter

Wiosna przyszła na dobre! A wraz z nią nowy blog, nowe inspiracje i… nowy konkurs dla Was, a w nim prezenty od marki Glitter z najnowszej wiosennej kolekcji. Głównie są to kwiatowe ozdoby do włosów, bo to właśnie kwiaty we włosach królują w tegorocznych trendach wiosenno-letnich.

EDIT / WYNIKI: Nagroda wędruje do… Alicji Starowicz. Jej wiosenna piosenka jest chyba najmilszą nam „nutką” tej wiosny. Ala, pisz do nas na kontakt.lenalona@gmail.com

NAGRODA

Zestaw akcesoriów Glitter o wartości 229 PLN:

  • Biały długi stroik kwiatowy (49.90 PLN),
  • Stroik kremowy z woalką (49,90 PLN),
  • Bransoletka z kamieniami (109 PLN),
  • Spinki kwiatki 2 szt (19,90 PLN)
  • Katalog z instruktażem wykonania fryzur.

ZASADY

  • Wpisz w komentarzu tytuł i wykonawcę lub wklej link do piosenki, która kojarzy Ci się z wiosną.
  • Podaj swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail do kontaktu.

REGULAMIN

Konkurs trwa od dziś, czyli 3.04.2014 do 10.04.2014 do godz. 23.59. Jedna osoba może wziąć udział tylko raz podając tytuł/link do jednej piosenki. komentarze będą moderowane – zobaczycie je dopiero po zakończeniu konkursu. W przypadku powtarzających sie tytułów wygrywa pierwsza odpowiedź. Nagrodę otrzyma ta osoba, której propozycję piosenki uznamy za najbardziej odpowiadającą tematyce konkursu. My, czyli szanowne jury w składzie Lena&Lona 😉 Wyniki: do 15.04.2014.

PS. Będzie nam bardzo miło, jeśli polubicie nas i Glitter na FB/Instagramie, ale nie jest to warunkiem udziału. Powodzenia! czekamy na słoneczne, pozytywne nuty!

glitter_konkurs3glitter_konkurs3-tileglitter_konkurs5glitter_konkurs6glitter_konkurs7glitter_konkurs8glitter_konkurs10glitter_konkurs11glitter_konkurs13

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x