Wygraj Braun Face: depilator, szczoteczkę do twarzy i… aplikator do podkładu.

Jakiś czas temu na naszym Facebooku pojawiło się zdjęcie Braun Face w roli gąbeczki do aplikacji płynnych podkładów. W tej roli szczoteczka sprawdza się świetnie, jest co najmniej równie dobra, jak Beauty Blender.

Pytałyście nas jak sprawdza się urządzenie i czy możemy nagrać dla Was filmik, w którym prezentujemy jak krok po kroku używamy wielofunkcyjnego cacka. I choć do Tarantino czy Kubricka jeszcze nam dość daleko, to wiemy na pewno, że warto przyjrzeć się Braun Face. Bo po pierwsze oczyszcza. Dzięki wymienialnym końcówką dostosowujemy szczoteczkę do własnych potrzeb skóry – wrażliwej, normalnej skłonnej do wyprysków. Dodatkowo peelingujemy i… nakładamy podkład albo krem dzięki gąbeczce. A po zdjęciu nakładek zyskujemy wytrzymałe i również wodoodporne narzędzie do depilacji nawet najdelikatniejszych miejsc na twarzy.

Czy musimy Was przekonywać, że warto…? Pewnie nie! Ale chcemy Wam takie urządzenie podarować.

Untitled-1

Wygraj urządzenie Braun Face

wraz z zestawem gąbeczek i szczoteczek o oczyszczania i peelingu twarzy oraz głowicą depilującą (zestaw o wartości ok. 380 zł). Obejrzyj film, na którym pokazujemy, jak z pomocą Braun Face nakładać podkład i zaproponuj własne zaskakujące zastosowanie szczoteczki. Komentarze możesz zostawić pod tym wpisem lub na naszym Facebooku. Na Wasze odpowiedzi (zwięzłe, wystarczy jedno zdanie!) czekamy do 20 maja 2015 (godz. 23.59). Będzie nam miło, jeśli polubicie nasz fanpage i kanał na YouTube. Link do filmu znajdziecie tutaj.

Zwycięzcę wyłonimy najpóźniej do 24 maja 2015. Nagrodzimy najbardziej kreatywną, zwariowaną, zabawną odpowiedź. Powodzenia!

Wyniki: nie było prosto, a Wasza fantazja jest bezkresna!:) Tym razem wybrałyśmy malarską interpretację Dominiki Kowalczyk. Pisz do nas na kontakt.lenalona@gmail.com.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!

braun 880-tile braun 929 braun 893

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x