Wyniki konkursu WITTCHEN i Merlin.pl

Kochani! Zgłoszeniami konkursowymi zgotowaliście nam wspaniały weekend pełen zaskoczeń i wzruszeń, ale też bardzo ciężki poniedziałek, bo dokonanie wyboru jednego zdjęcia spośród prawie 70 fantastycznych, zabawnych, bardzo kobiecych zawartości torebek to jak wspinanie się na Mont Everest w sandałkach na obcasie – awykonalne! Po ciężkich bojach, postanowiłyśmy przyznać nagrodę główną – czerwony portfel marki Wittchen i bon do pefrumerii Douglas Darii i zamieścić zwycięskie zdjęcie, ale także stworzyć tu minigalerię 10 wyróżnionych prac, które zasługują na gromkie oklaski! Bardzo nam przykro, że nie możemy Wam przesłać nagród rzeczowych, ale mamy nadzieję, że za Wasze świetne prace spłynie na Was sława i chwała – zasługujecie dziewczyny!

Laureatka: Daria

Oto super mama na miarę XXI wieku! Wierzymy, że to co jest na zdjęciu naprawdę znajduje się w torebce Darii. Nawet ten plastikowy młoteczek.  Ale tak naprawdę, prócz pampersa, młotka i miary, do przyznania nagrody głównej przekonał nas portfel właścicielki. Bo nam się marzy, by stylowa mama miała także stylowy portfel. Zatem Daria- do Ciebie wędruje portfel Wittchen. Gratulujemy!

Wyróżnienia:
Adrianna
Chyba wyróżnienie oczywiste, bo nikt poza Adą aż tka mocno nie zaznaczył, że to nasz Blessowy konkurs. No i trochę pracy to wymagało, prawda?

Agnieszka
Pisanka pisanką, ale różowe Go Girl jest naszym numerem jeden jeśli chodzi o zawartość torebki Agi. Doceniamy bardzo, i z feministycznym  pozdrowieniem polecamy wszystkim dziewczynom!

Ala
Trafiło na dwie kociary, ba, na fanki zwierząt w ogóle. Nie mogłyśmy się oprzeć tym zielonym ślepkom, które z taką lubością patrzą w stronę obiektywu… A Ala ma jeszcze jednego łobuza, żeby było ciekawiej!

Delfina
Jak się głęboko wpatrzycie to zauważycie kilka intrygujących elementów. Jest zdjęcie USG – taki pozytywny talizman, jest genialna książką i słodki, dziecięcy aparat fotograficzny z księżniczkami Disney’a.

Ewa
Tutaj wyszły z nas prawdziwe łasuchy. Do tego z nutką nostalgii. Bo nijak nie można znaleźć na naszych polskich ziemiach Magic Starsów. A czasem miałoby się ochotę an takie słodkie, maleńki przyjemności. Do tego na portfeliku widzimy westa, a piesek ten też jest dla nas sentymentalny.

Joanna St.
Tutaj prócz pedantycznego porządku urzekło nas zacięcie do rzeczy z duszą. Tak niewiele trzeba, by wnętrze naszej torby było ultrakobiecie. Po prostu widać, że właścicielka jest dziewczyna z artystyczną duszą i dobrym smakiem.

Kasia R.
Nie wiemy ile lat ma Kasia, ale te słodkie dodatki sprawią, ze na naszych twarzach pojawia się uśmiech. Do tego, by umysł poćwiczyć, jeszcze kostka rubika. Super!
 

Ninka
Nie będziemy mydlić Wam oczu. To zgłoszenie podbiło nasze serca ze względu na estetykę. Jest naprawdę smacznie, gustownie i poczuciem humoru. Gdyby oceniać właśnie zdjęcie, a nie wnętrze..to kto wie;)

Agnieszka J.
Agnieszka podesłała do nas trzy zdjęcia oraz wiersz. To naprawdę zrobiło na nas ogromne wrażenie!  Zestaw małego MacGyvera to przecież idealne określenie każdej kobiecej torebki!

Maja
Mniej znaczy więcej, prawda? Wydaje się, ze trudno zaintrygować aż tak prostym zestawieniem, ale jednak… Grecki motyw, kosmetyczny dodatek i gadżet HiTech.Było nam ogromnie miło oglądać wnętrza Waszych torebek, bo przecież to, co nosimy co dzień przy sobie wiele mówi o nas samych, a zawartość torebki jest bardzo intymną sprawą każdej kobiety. Dziewczyny, jesteście mistrzyniami świata, a my puchniemy wprost z dumy, że mamy tak fantastyczne Czytelniczki! Dziękujemy Wam gorąco :*

Lena&Lona

Ps. Poprosimy laureatkę konkursu, Darię o przesłanie nam danych teleadresowych do wysyłki portfela.
A za nagrodę i emocje dziękujemy sklepowi Merlin.pl – fundatorowi nagrody i dyskretnemu konsultantowi wyników :)))

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x