Yankee Candle – fall inspiration / goodies.pl

Nasza druga odsłona wosków Yankee Candle z goodies.pl nabrała rumieńców. Słodkie, wonne zapachy wosków wybrane specjalnie na jesienne dni stałe się domową tradycją. Tym razem w ruch poszły aromaty najbardziej kojarzące się z jesiennymi kolorami, smakami, zapachami. Zaczerwienione liście idealnie grają z zapachami jabłek, korzennych przypraw, cynamonu czy ciągnącego się karmelu. Od samego pisania aż w głowie się kręci, więc uwierzcie nam na słowo – to co dzieje się podczas zapalenia świeczki przechodzi najśmielsze oczekiwania. Człowiek również robi się głodny, jak mały niedźwiadek nabierający sadełka, by zapaść w sen zimowy.

Woski nadal zachwycają swoim długotrwałym efektem. Raz zapalony może towarzyszyć nam przez kilka dni, niemal cały czas otulając mieszkanie słodkim zapachem. Choćby mandarynki i żurawiny. Ta zaleta przeradza się w mały kłopot – mając do wyboru tyle cudownych woni nie sposób doczekać się kolejnego zapalonego wosku. Trzeba cierpliwie czekać, by nasze domy zapachniały czymś inny, równie interesującym i pobudzającym zmysły. Moim absolutnym jesiennym hitem jest „vanilla chai”, tym przyjemniej, że mogę nie tylko pić wieczorem pyszny napój, ale cały czas czuć jego woń w powietrzu. Słodki, ale z pikantną nutą. Idealnie rozgrzewa i relaksuje!

Nie przypadkiem wybrane zapachy mają barwę czerwieni. Choć uwierzcie, wśród wosków z goodies.pl można znaleźć jeszcze więcej zarumienionych zapachów.Czereśnia, miód i przyprawy czy mocno intrygujący zapach namalowany przez naturę, to kolejne propozycje dla fanów otulających woni.

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x