Yankee Candles – Christmas Time!

Czy Wasze brzuszki mają się dobrze? Czy nadal kuszą Was słodkie zapachy? Bo świąteczna atmosfera, z rodziną i bliskimi wokół, to świetny czas, na który naprawdę czekam każdego roku. I choć to właśnie ludzie, z którymi spędzamy święta tworzą najlepszy klimat, to myślę sobie, że kilka zapachów Yankee Candles z goodies.pl może atmosferę umilić.

Nie jest to wybór topowych świątecznych zapachów. Jednak evergreenami są na pewno Cinnamon Stick, Paradise Spice i Macintosh Spice, z resztą ten drugi stał się zapachem mojej wigilijnej kolacji. Cynamon zaś, oraz inne korzenne przyprawy, pewnie każdemu kojarzy się z pienikami, gorącą czekoladą i łakociami.
Wypisz wymaluj bożonarodzeniowe klimaty. Brakuje nam tylko śniegu za oknem. Zapachy, które serwuje podczas świąt i bardzo przedłużonego weekendu (ja przyjmuję, że w tym roku święta celebrujemy do 6 stycznia!) będą słodkie, bardzo domowe i poruszające kubki smakowe. Numerem jeden jest woń dojrzałych truskawek zmieszanych ze słodką, bitą śmietaną. Deser dla prawdziwego łasucha! Aromat jest obłędny, bardzo delikatny. Mamy wrażenie, że nasz dom zamienia się w cukiernię. Drugim „słodyczkiem” jest waniliowy cupcake. I tutaj ostrzegam! Aromat wanilii jest intensywny i… sprawia, że nie jesteśmy głodni. Naprawdę! Jeśli planujecie szybką dietę przed sylwestrem – zaopatrzcie się w waniliowe aromaty. Kolejnym odchudzaczem zapachowym jest satynowa wanilia, której aromat jest jeszcze bardziej intensywny i mocny.

A jeśli już mowa o klimacie balowym – na deser prawdziwa pościelówa. Klasyczna czerwona róża, która pachnie uwodzicielsko, dość mocno. Sprawdzi się doskonale jeśli planujecie Sylwestra tylko we dwoje 😉

ps: Mam nadzieję, że nadal macie siły na świętowanie!

————————- WYPRZEDAŻ —————————————
 Wyprzedaż w Romwe:
18 hotties, every piece limited at 50 units
Sweeties, go!>
Opportunity knocks once!
*** Discount coupon (up to 90% off) are also offered here >

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x