Zapraszamy

Współpraca

Bless the Mess (blog o urodzie stylu i zakupach czytany przez ponad 60k UU/mc) to poszukiwanie siły w słabościach, piękna w chaosie i przedkładanie szczęścia nad perfekcję. Blog powstał niemal 6 lat temu. Stworzyłyśmy go razem, po przyjacielsku (wbrew obiegowej opinii nie jesteśmy siostrami i nie mieszkamy razem ;D), bez spiny. Na początku Bless miał być szafiarski, jednak gdy spotyka się dziennikarka z filmoznawczynią wiadomo, że będą chciały pisać. Do dziś uwielbiamy to robić! Piszemy głównie o kosmetykach, zakupach, popkulturze. Gloryfikujemy rzeczy dobre i jesteśmy bezlitosne dla tych złych. Mamy nosa do kosmetycznych perełek, czytelniczki ufają naszym wyborom.

No właśnie, czytelniczki… Bless the Mess jest blogiem dla dorosłych (i to nie tylko dlatego, że lubimy w tekście napisać ‚cyc’ i ‚dupa’). Nie tolerujemy hejtu, nie zgrywamy celebrytek, nie marnujemy czasu swojego i czytelniczek. A te są dziewczynami w wieku 18-34, studiują lub pracują, są singielkami lub mają rodziny. Mieszkają w Warszawie, Katowicach, Krakowie i Wrocławiu. Na pewno kochają kosmetyki i mądre zakupy. Nie boją się wydawać większych kwot na rzeczy dobre, ale też lubią, gdy podrzucamy im info o fajnych promocjach. Większość z nich traktuje nas jak dobre koleżanki, nie beauty guru. A my staramy się ich nie zawieść (w ciągu 6 lat prowadzenia bloga miałyśmy tylko jeden przypadek negatywnej recenzji polecanego przez nas produktu. JEDEN! A podziękowania przychodzą codziennie).

O Bless the Mess

  1. Blog ma dwie autorki: Milenę Paciorak (30), Ilonę Pawłowską-Nawrot (35)
  2. Bless ma prawie 6 lat! W tym czasie powstało ponad 1330 wpisów, obecnie 3-4 wpisy tygodniowo, zawsze autorskie teksty i zdjęcia, z których jesteśmy dumne.
  3. Liczba czytelników: miesięcznie 60.000 Unikalnych Użytkowników. To 9 wynik beauty bloga w Polsce! (TU pełny ranking)
  4. Społeczność: ponad 28.000 osób. W tym na Facebooku 20.180, na Instagramie 8.050. Nasi fani są najlepsi na świecie! Społeczność BTM jest zaangażowanym odbiorcą wpisów, a zasięgi postów na FB mają przeciętny zasięg 45-100% ogółu fanów.

AKTUALNE STATYSTYKI

 BLOG: 63 tysiące UU, 125 tys. odsłonPonad 94% czytelników to Kobiety, ponad 92% użytkowników odwiedza bloga z Polski. Bless jest czytany przez osoby PEŁNOLETNIE, głównie studentki i kobiety pracujące z Warszawy, Krakowa, Katowic i Wrocławia.


 Co robimy:

  • sesje zdjęciowe z produktem i wpisy sponsorowane,
  • konkursy dla czytelników/promocje/kody rabatowe,
  • recenzje produktów z kategorii: uroda, moda, lifestyle, gadżety technologiczne, małe AGD (beauty, home), dziecko, usługi,
  • prowadzenie eventów, udział w szkoleniach, eventach modowych, urodowych
  • tworzenie tekstów reklamowych/dziennikarskich,
  • niestandardowe formy współpracy, czyli wszystkie Wasze najbardziej szalone pomysły 🙂

90% marek wyraża zadowolenie z efektów wspólnych działań
i wraca do nas z kolejnymi pomysłami na współpracę.


Oto niektóre z nich:

wspolprace41


 Skontaktuj się z nami! Napisz na blog.blessthemess@gmail.com lub użyj formularza kontaktowego.

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki
Akceptuj Cookie.
x