Mess Media

Mess Media to firma założona z pasji do pisania, blogowania, public relations i projektowania graficznego.


logo-messmedia


Główne obszary działalności Mess Media:

  1. Content marketing. Tworzenie wysokiej jakości tekstów to nasza specjalność. Blogi, teksty dziennikarskie, opisy produktów, teksty na materiały reklamowe (foldery, ulotki, treści na strony internetowe).
  2. Prowadzenie kanałów social media. Tworzymy teksty i autorskie grafiki.
  3. Działalność reklamowa na blogu Bless the Mess. Obsługujemy blog jego kanały social media. Pomagamy dopasować kampanię do konkretnej marki/produktu, czuwamy nad zasięgiem i monitorujemy przebieg akcji. Prowadzimy konkursy i akcje specjalne.
  4. Prowadzenie akcji promocyjnych we współpracy z blogerami. Mess Media posiada doświadczenie w koordynowaniu działań promocyjnych w blogosferze modowej/urodowej/lifestyle, dysponuje bazą blogerów do współpracy i pomaga w doborze kanałów idealnie sprofilowanych dla konkretnych usług/produktów. Doskonale orientujemy się w statystykach i zasięgach blogerów, a przede wszystkim mamy doświadczenie w prowadzeniu kampanii na blogach.
  5. Projektowanie graficzne. Specjalność Mess Media to identyfikacja wizualna i branding. Tworzymy logotypy, produkujemy sesje produktowe i kampanie wizerunkowe. Projektujemy materiały reklamowe: ulotki, zaproszenia, billboardy, mailingi, grafiki stron internetowych i blogów, grafiki dla mediów społecznościowych, katalogi/broszury, wizytówki, papier firmowy, roll-upy, ścianki reklamowe i fotograficzne, plakaty, materiały POS.
  6. Eventy i akcje specjalne: doświadczenie w organizacji i prowadzeniu eventów lokalnych i ogólnopolskich, planowanie obecności marki na targach, eventach specjalnych, pozyskiwanie gwiazd i dziennikarzy do współpracy.

Kontakt

Ilona Pawłowska-Nawrot
ilona.messmedia@gmail.com

Wybrani klienci

klienci

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x