O blogu


Who run the world? Bless!


Bless the Mess (blog o urodzie stylu i zakupach czytany przez 80-120.000 UU/mc) to poszukiwanie siły w słabościach, piękna w chaosie i przedkładanie szczęścia nad perfekcję. Blog powstał ponad 8 lat temu. Stworzyłyśmy go razem, po przyjacielsku (wbrew obiegowej opinii nie jesteśmy siostrami i nie mieszkamy razem), bez spiny. Na początku Bless miał być szafiarski, jednak gdy spotyka się dziennikarka z filmoznawczynią wiadomo, że będą chciały pisać.

Do dziś uwielbiamy to robić! Piszemy głównie o kosmetykach, zakupach, popkulturze. Gloryfikujemy rzeczy dobre i jesteśmy bezlitosne dla tych złych. Mamy nosa do kosmetycznych perełek, czytelniczki ufają naszym wyborom.


Autorki bloga to:

(kliknij nazwisko aby zobaczyć listę artykułów)

 

Niedoszła gwiazda rocka, która zamiast sceny wymarzyła sobie blogowanie. Uwielbia spędzać każdą godzinę na oglądaniu filmów i seriali, co jest nie tylko bliskie jej sercu, ale i wykształceniu. Zawodowo również związana z branżą filmową, głównie poprzez komercyjne projekty reklamowe. Kocha Katowice i tylko Londyn jest miejscem, na które mogłaby je zamienić. Pasjami zagłaskuje swoje kociaki i tropi wszelkie metalowe koncerty.


Cera: sucha, odwodniona, włosy: ciemny brąz, cienkie, farbowane, w makijażu lubi: konturowanie, kreski na powiekach, długie rzęsy, szalone kolory na ustach

 

 

Pisanie i tworzenie projektów graficznych to jej praca i pasja. Własna firma nauczyła ją planowania, syn cierpliwości, a blog… czerpania więcej radości z codziennych spraw. Maniaczka starych seriali: Seksu w wielkim mieście i Przyjaciół. Marzy o podróży do Lizbony, Nowego Jorku, Seulu. A tak w ogóle to… chciałaby zwiedzić wszystko. I mieć najpiękniejsze torebki świata, dostęp do nieograniczonej ilości koreańskich kosmetyków i a w ręce zawsze pęk balonów, bo kocha je od dzieciaka.


Cera: mieszana w kierunku tłustej, z przebarwieniami, włosy: średni blond z refleksami, cienkie, farbowane, w makijażu ceni: trwałość podkładu, niewidoczny woal pudru, smoky eyes (najlepiej ukrywają opadającą powiekę!), matowe usta w kolorach nude

Skontaktuj się z nami! Napisz na blog.blessthemess@gmail.com lub użyj formularza kontaktowego.

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x