Zapraszamy

Współpraca

Bless the Mess (blog o urodzie stylu i zakupach czytany przez około 120k UU/mc) to poszukiwanie siły w słabościach, piękna w chaosie i przedkładanie szczęścia nad perfekcję. Blog powstał prawie 8 lat temu. Stworzyłyśmy go razem. My, czyli Milena Paciorak (Katowice) i Ilona Pawłowska (Sosnowiec).

Na początku Bless miał być szafiarski, jednak gdy spotyka się dziennikarka z filmoznawczynią wiadomo, że będą chciały pisać. Do dziś uwielbiamy to robić! Piszemy głównie o kosmetykach, zakupach, popkulturze. Gloryfikujemy rzeczy dobre i jesteśmy bezlitosne dla tych złych. Mamy nosa do kosmetycznych perełek, czytelniczki ufają naszym wyborom.


O Bless the Mess

 1. Blog ma dwie autorki: Milenę Paciorak (32), Ilonę Pawłowską-Nawrot (37)
 2. Bless ma ponad 7 lat! W tym czasie powstało ponad 1500 wpisów, obecnie 3 wpisy tygodniowo, zawsze autorskie teksty i zdjęcia, z których jesteśmy dumne.
 3. Liczba czytelników: miesięcznie ok. 120.000 Unikalnych Użytkowników. To pierwsza dziesiątka wśród beauty blogów w Polsce!
 4. Społeczność: ponad 61.500 osób. W tym na Facebooku 21.000, na Instagramie 40.500.
 5. Tu jesteśmy! Mieszkamy w Katowicach i Sosnowcu, a na blogu lubimy pokazywać, jak fajnie jest na Śląsku!

STATYSTYKI

BLOG:  117.000 Unikalnych Użytkowników (31 dni).

Ponad 94% czytelników to Kobiety, ponad 92% użytkowników odwiedza bloga z Polski. Bless jest czytany przez osoby PEŁNOLETNIE, głównie studentki i kobiety pracujące z Warszawy, Krakowa, Katowic i Wrocławia. Napisz do nas, aby otrzymać wygenerowane do pdf statystyki z Google Analytics.


Instagram

30.000obserwatorów, w tym 93% kobiet. Średni zasięg tygodniowy: 300.000. Dane poniżej to statystyki za 7 dni.

Kanał z bardzo zaangażowaną, prawdziwą publicznością (bez botów i kupionych obserwatorów).

Jakość fanów i ich zaangażowanie potwierdza raport Hype Auditor (95 punktów na 100 możliwych).


Facebook

21 tysięcy fanów (głównie kobiet). Ograniczone zasięgi, ale wciąż wysoka klikalność. Dane poniżej to statystyki z 28 dni.


Nasze logo:

Od sierpnia 2018 Bless ma nowe logo. Prosimy o umieszczanie go w materiałach (raportach, wycenach) zamiast dotychczasowego.


Co robimy:

 • sesje zdjęciowe z produktem i wpisy sponsorowane,
 • konkursy dla czytelników/promocje/kody rabatowe,
 • recenzje produktów z kategorii: uroda, moda, lifestyle, gadżety technologiczne, małe AGD (beauty, home), dziecko, usługi,
 • prowadzenie eventów, udział w szkoleniach, eventach modowych, urodowych
 • tworzenie tekstów reklamowych/dziennikarskich,
 • niestandardowe formy współpracy, czyli wszystkie Wasze najbardziej szalone pomysły 🙂

 Skontaktuj się z nami! Napisz na blog.blessthemess@gmail.com lub użyj formularza kontaktowego.


 

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x