3 urodziny Bless the Mess! Bo królowe są dwie :)

Nie. Nie mamy przerostu ego, a naszą idolką nie jest Doda. Ot po prostu lubimy przechadzać się po Katowicach w koronach 🙂

Powód był zresztą fantastyczny, bo Bless the Mess osiągnął wiek dojrzały (blogi jak koty – jeden rok ludzki liczy się jako siedem blogowych). To już 3 lata! Niesamowite, jak szybko minęło, jak wiele się działo! W ciągu ostatniego roku nasz blog bardzo się zmienił (nowa domena, pożegnanie z Bloggerem na rzecz WordPress, nowe logo, szata graficzna, więcej wpisów), zmieniłyśmy się i my. Niektórym urodziło się dziecko, innym… dwa koty, zmieniły się wystroje naszych mieszkań (tak, to jest ten moment by spojrzeć z czułością na toaletki, które dumnie stoją w sypialniach). Tylko kolory włosów się nie zmieniły (uprzedzam, jeśli kogoś niepokoją dwie brunetki na zdjęciach). I nasze zamiłowanie do rzeczy ładnych, ale ładnych w ten nasz blessowy, zabałaganiony sposób.

Świętujemy sobie więc tę naszą trzylatkę knując jednocześnie, jak zawojować świat (top secret, ale przekonacie się już za miesiąc co szykujemy. A potem jeszcze za kilka miesięcy :D). I bardzo Wam dziękujemy za nieustający dopływ paliwa – energii do działania. Bless the Mess to Wy. Zatem obchodzicie trzecie urodziny i to Wam należą się życzenia. Najlepszego!


 

KONKURS!

Skoro są życzenia, niechaj będzie i prezent! Dla jednej (go) z Was przygotowałyśmy tajemniczą paczkę pełną świetnych, sprawdzonych kosmetyków i czegoś jeszcze (ale ciii, tajemnica). Będzie nam bardzo miło, jeśli pod tym wpisem zostawicie swój nick oraz odpowiedź na pytanie:

– o czym chciał(a)byś przeczytać wkrótce na Bless the Mess?

(to mogą być konkretne tematy albo po prostu więcej wpisów z danej kategorii, Wasz wybór). Ponieważ na Bless panuje demokracja, zamierzamy nie tylko nagrodzić jedną osobę, która wpisze komentarz, ale także przygotować wpisy zgodnie z Waszymi życzeniami. Na komentarze czekamy od dziś (1 lutego) do 10 lutego włącznie, a wyniki pojawią się w tym wpisie najpóźniej 14 lutego.  PS komentarze możecie wpisywać tu lub na naszym Fejsie.

WYNIKI!

Najbardziej zaciekawiło nas pytanie Aneczki22 i to ją prosimy o kontakt mailowy: kontakt.lenalona@gmail.com

Będzie paczucha-niespodzianka 😀


IMG_2786 copyIMG_2887IMG_2886IMG_2794 copy

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x