DeeZee Katowice rozpoczyna kuszenie…

Jakież było nasze zdziwienie, gdy okazało się, ze DeeZee Katowice (ul. Francuska 2, na rogu z Warszawską 31) powstało nie z motywacji szalonych butoholiczek, ale smykałki biznesowej dwóch przemiłych Jegomościów – Marcina i Wojtka. Tak, tak Drodzy Czytelnicy…dwaj sympatyczni panowie postanowili spełnić marzenie niejednej Ślązaczki i Zagłębianki o pełnym akcesie do asortymentu DeeZee. I my tam byłyśmy, i mierzyłyśmy i już wiemy, że wycieczki w okolice Francuskiej będą naszą tradycją. Wzięłyśmy także chłopaków na spytki i nie omieszkałyśmy spytać skąd pomysł na taki sklep. A panowie, przytomnie i z szarmanckim uśmiechem, rzekli, ze uwielbiają dziewczyny w butach DeeZee, więc dlaczego by nie na Śląsku…? No dlaczego nie?

Lokal jest przestronny, utrzymany w minimalistycznym klimacie. Jest stylowo i przyjemnie, zwłaszcza dla buto-fanek. Oczywiście mierzeniu nie było końca….A my tymczasem zapraszamy na profil chłopaków i do samego centrum dowodzenia, sklepu online. A kiedy juz Wasze serca zabiją mocniej, nie pozostaje nic innego tylko wybrac się na Francuską 2. I oszaleć!

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x