Piękni, bogaci, o doskonałych genach. Najgorętsze dzieci gwiazd!

Tytuł mamy jak z Pudelka, ale za to jakie foty!
Oto przed wami piękne dziewczęta i baaardzo przystojni młodzianie.

Łączy ich jedno – po rodzicach odziedziczyli nie tylko talenty i urodę, ale także możliwości zaistnienia w showbiznesie. Część z tych dzieciaków to już gwiazdy, pozostali dopiero czekają na swoją gwiazdę w Alei Sław, jednak zaprawdę powiadamy Wam – zapamiętajcie te nazwiska, zapamiętajcie te twarze. Popkulturalne zestawienie 5 najgorętszych dzieci gwiazd by BtM czas zacząć!

 

1. Mogane Polanski

No cóż, zagadki nie będzie, bo nazwisko ojca mówi wszystko. Morgane to córka Romana Polańskiego i Emmanuelle Seigner, która postanowiła kontynuować artystyczne tradycje rodzinne i zostać aktorką. Swój debiut 21-letnia dziś Morgane zaliczyła zresztą w filmie ojca, „Dziewiątych wrotach” (kiepskim jakby nie było, ale chyba lepiej zagrać w kiepskim filmie Polańskiego będąc debiutantem niż w kiepskim filmie nieznanego twórcy ;)). Śliczna Morgane, jak widać na zdjęciu poniżej, bywa na filmowych salonach od oseska. A dlazcego warto ją poznać? Jeśli jesteście fanami najnowszego serialowego hitu HBO – „Wikingowie” – mamy wieści. Miss Polanski właśnie dołączyła do obsady.

portrait_040_print_2tumblr_n1lqbbyneP1tpppzvo1_1280

Morgane Polanski, Roman Polanski, Emmanuelle  Seigner and Gene Gutowski

by Sabine Brauer

Następna

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x