Top8 : baaaaardzo inspirujących facetów 2015

Cóż, zakończenie roku powinno odbywać się w atmosferze radości, wśród bliskich, w pięknych strojach (albo przynajmniej ulubionych) i z lampką szampana w ręce. Nie polecamy fajerwerków, bo za bardzo kochamy zwierzaki. Wystarczą zimne ognie!

By podsycić Wasz dobry nastrój przyszykowałyśmy listę baaaaardzo inspirujących (nas) facetów minionego roku. To nasze odkrycia, fascynacje; panowie dziarscy, zdolni, mający w sobie to coś. Takich lubimy, i Wy też, prawda?

tom hardy

1/ Tom Hardy

W tym roku jest ABSOLUTNIE bez konkurencji. Bo przecież zdolny jest niesłychanie i daje temu wyraz rola za rolą, a to oczywiście najważniejsze. Na dodatek staje w obronie zwierzaków, by miękczyć nam kolana. Na czerwonym dywanie pokazuje się ze swoim czworonogiem i nie wiesz kogo bardziej kochać. Nie znosi też seksistowskich dowcipów i głupich pytań. Nadal nie skasował swojego konta na myspace, po to tylko by można sobie było tam zajrzeć w wolnej chwili i uśmiechnąć się pod nosem. Na domiar złego ma strasznie fajne tatuaże, w tym ten na sercu – flaga brytyjska. Tom, proszę Cię, musisz skończyć być taki fajny!

rollo

2/ Rollo – Wikingowie

Tutaj historia jest zagmatwana, bo ja zaczęłam rok z Rollo na ustach, a kończy go Lona. No tak – blond włosy brat jest spoko, ale czujemy miętę do dużego, jakby nieco bezbronnego Rollo. Bo jak się wścieka to na maksa, jak ma wejść po murze to wchodzi, jak ma przestraszyć to robi to z pełną mocą. Bywa troszkę brutalny i szorstki w obejściu, ale stawiamy sprawę jasno – who cares?

10-img_4944

3/ G-Eazy

Ten ziomeczek, urodziny w słonecznej Kalifornii, ma dawno nie widziany styl; łączy w sobie butę Jamesa Deana i umiejętności 2Paca. Jak rapuje to w słowach nie przebiera (ej, ten kawałek jest boski), ale jednak wrócimy do tego jak dobrze się nosi. Wąskie spodnie, skórzana kurtka, whisky w ręce, dobry zegarek i ta fryzura. Ta frrrryzura – kochamy ją po stokroć! Chcemy więcej takich raperów i chłopaków z takimi włosami. Czy chłopaki nas słyszą?

FARGO -- Pictured: Billy Bob Thornton as Lorne Malvo -- CR: FX/Matthias Clamer

4/ Lorne Malvo – Fargo

Interesujący wybór, prawda? No, ale fascynacja mordercami i psycholami, którzy z lubością wykonują swoje „zadanie” nie narodziła się wczoraj. Bezwzględny, piekielnie bystry, o przenikliwym spojrzeniu, z szelmowskim uśmiechem. Jednym ruchem kończy żywot wszystkich tych, którzy akurat stanęli mu na odcisk. I robi to perfekcyjnie. Winszujemy też braciom Coen, bo bez nich ta słodka brutalność nie byłaby tak satysfakcjonująca dla oka.

miuosh-jimek-nospr

5/ Jimek&Miuosch

Piękni, młodzi, zdolni. Generalnie nie można już nic więcej dodać, tylko raz jeszcze podziękować za nieprawdopodobny zmysł i talent. Za to, że bycie nowatorskim dzieje się tu i teraz, nie za morzem, oceanem, nie na innym kontynencie. No i jeszcze raz – spójrzcie jacy to ładni chłopcy są. No spójrzcie!

Idris-Elba-e1374654758775

6/ Idris Elba

Nie mogłabym się obrazić, gdyby był agentem 007. A co tam zasady! Dla Idrisa można je złamać. Zwłaszcza po zapoznaniu się z The Wire, rewelacyjnym serialu HBO, który w trakcie emisji nie wzbudzał większych emocji, ale z perspektywy lat okazał się doskonałym kryminałem. I tam Idris był złym, ale ujmujący gangsterem. O, rany… jacy fajni ci amerykańscy gangsterzy. A potem Elba gra jeszcze detektywa Luthera i okazuje się, że to Brytyjczyk z krwi i kości. What?! Kochamy na zabój w takim razie.

7/ Christopher Mason

Cześć chłopaku, jeszcze będziesz gwiazdą. Blond włosy, uroda surfera i zaliczony najgorętszy teledysk roku (ten u Seleny Gomez, ale kto by w ogóle o niej pamiętał, hym?). Póki co Chris łamie serca na instagramie. A my co zdjęcie zastanawiamy się jak to możliwe, by chłopak był tak dobrze skrojony, taki proporcjonalny. Będziemy się jeszcze nad tym głowić w nowym roku, to pewne.

andre whyte-horz

8/ Andre Whyte

Patrzymy na Andre i nie mamy nic do zarzucenia. Ale jest fajnie! Ha! Jest jeszcze lepiej. Pokochałyśmy go za urok, pozytywne nastawienie, ciepło i chęć niesienia pomocy innym. Bycie takim pozytywnym, dobrze ułożonym facetem zwodzi serca niewieście. Bycie w porządku jest cool!

No dobra, a to Was zainspirował w tym roku?;))))))

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x