Trainspotting. / Konkurs ArtDeco

Wreszcie przyszła! Obdarzyła nas swoim najcieplejszym uśmiechem. I oby nigdzie już nie uciekała. Mowa oczywiście o najpiękniejszej porze roku, bo jak dla mnie jest nią niezaprzeczalnie.

Lato bywa zbyt duszne, parne i męczące. O zimie nie ma nawet co wspominać! Wówczas najchętniej zapadłabym w sen. A jesień jest zbyt przekorna. Wiosną można wszystko! Przede wszystkim zrzucić puchowy płaszczyk, zimowe buty i lekko już wyleniałe rękawiczki.


Można się tez udać na małą wycieczkę, spacerek, wędrówkę. Albo wrócić do hobby, które zostało porzucone podczas chłodnych dni. Rower? Rolki? A może „trainspotting? Pewnie kojarzycie takie dziwaczne słowo i zapewne bardziej przywodzi Wam ono na myśl genialnego Ewana McGregora i jego narkotyczną spowiedź w filmie Dannego Boyle’a. I ja się wcale nie odżegnuję od takich insynuacji, bowiem ten obraz z 1996 roku jest moim prywatnym klasykiem.Ba! Jest nawet w Top3 filmów, bez których nie istnieje mój mały filmowy wszechświatek. Ale tym razem nie o filmie, a o torach i pociągach.

Bo to, że są niemal obciachowym pomysłem na fotki to wiadomo. Bo zawsze wygląda to dobrze. Zatem poszłyśmy na spacer i weszłyśmy w banał fotograficzny. Nic to! Bawiłyśmy się dobrze, jakiś miejscowy pijaczek wysłała nas do diabła, a mnie przypomniały się czasy dziecięce; sielskie i anielskie, kiedy spędzałam wakacje na tzw. wycieczkach wagonowych. Wraz z liczną grupą znajomych wynajmowaliśmy wagon, który potem przez kilka tygodni stał na bocznicy na Helu, a my w nim zamieszkiwaliśmy. I były ogniska, śpiewy, pieczonki, lasy i morze..Ach!


Przypominam Wam jeszcze o konkursie, w którym do wygrania jest rewelacyjny zestaw pędzli do makijażu ArtDeco – kliknij!
Lena ma na sobie:
Spodenki – River Island
Bluzka -sh
Buty Dash 44
Kurtka F&F
Bransoletki – Atmosphere, H&M

Foto: Lona

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x