Anioł czy diabeł? Wygraj 3 komplety bielizny!

 A może słodka dziewczyna z sąsiedztwa, albo narzeczona marynarza? Jaki wizerunek wybrałabyś w walentynkowy wieczór? Ot zagwozdka! Hmmm, może świadomość, że kuszący komplet bielizny (a dokładnie trzy) z najnowszych kolekcji chcemy podarować Ci za free, nieco ułatwi wybór walentynkowego wcielenia?  


NAGRODY
Trzy zestawy bielizny (wszystkie widoczne na zdjęciach powyżej) Gorteks lub Caprice, w dowolnie wybranym rozmiarze (biustonosz + figi/stringi/szorty). Wartość zestawu ok. 100 PLN.

[edit] WYNIKI
Kochani dziękujemy za tak liczny udział w konkursie. Wybrałyśmy 3 naszym zdaniem najlepsze zgłoszenia, a ich autorki prosimy o szybki kontakt mailowy: kontakt.lenalona@gmail.com. Dostaniecie instrukcje, jak odebrać bieliznę 🙂 A oto prace i nazwiska laureatek:


KOMPLET NR 1 (BIAŁY)
Numer 1 czyli Delikatny Anioł pasuje własnie do mnie, ponieważ jestem pewna że gdy założę ten zestaw 14 lutego to wszystkie diabelskie moce dadzą sobie spokój z ciągłymi próbami przeciągania mnie na swoją ciemną stronę. Od tej pory mogłabym być grzecznym i potulnym stworzeniem, które nie będzie stwarzac ciągle wszystkim problemów. Moja rodzina a przede wszystkim narzeczony dziękowałby Wam do końca świata za taką przemianę 😀
Kinga Grabkowska


KOMPLET NR 2 (CZARNY)
W zestawie zmysłowej diablicy obalę teorię heliocentryczną… Udowodnię wtedy, że cały wszechświat kręci się wokół mnie!!!
Anna Kornacka


KOMPLET NR 3 (BIAŁO-NIEBIESKI)
Czasami marzę o rzeczach przyziemnych! Ale w te Walentynki chciałabym sięgnąć chmur – dosłownie i w przenośni. Jesteśmy tylko my! Nie liczy się nic! Podróżujemy po chmurach! Przemierzamy je jedna po drugiej przy każdym pstryknięciu palcami! Z chmur oglądamy najpiękniejsze miejsca świata! Leżymy na chmurach nad wyspami greckimi! Pijemy szklanki wody na chmurach nad Saharą! Zanurzamy się w chmurach nad Alaską! Smakujemy sushi na japońskim niebie! Czujemy islandzki wiatr we włosach! Marzą mi się Walentynki spędzone na bujaniu w obłokach! Dosłownie i w przenośni 🙂 Bo przecież najważniejsze to marzyć! Z tym kompletem to jest możliwe! STOP!
Ewelina Jaroszczuk

Regulamin konkursu jest dostępny w aplikacji czyli TUTAJ>


8 komentarzy

 • Anonymous
  11 lat ago

  Zastanawia mnie parę rzeczy:
  1. W zasadach konkursu napisane jest, że wyłaniacie 0 zwycięzców – ??
  2. piszecie, że wybieracie najciekawsze odpowiedzi, a w regulaminie napisane jest dość pokrętnie, że trzeba spełnić warunki (czy jednym z tych warunków jest zebranie największej liczby „lajków”) oraz ta najciekawsza wybrana odpowiedź.. To jak w końcu?
  Nie próbuję tutaj niczego udowadniać ani nic – po prostu chcę wziąć udział w konkursie, a nie jestem przekonana do końca co mam zrobić 🙂

  Pozdrawiam!

 • Nie nie nie, regulamin jest poniżej, o tu: https://apps.facebook.com/click_poem/page/regulamin/?fanpage=188

  Niestety aplikacja jest tak napisana, że te zasady się pojawiają przed wejściem dalej w regulamin i nie ma opcji ich wyłączenia. Dlatego najlepiej je zignorować i trzymać się regulaminu, w otórym jasno piszemy, że głosowanie się nie liczy, a decyduje jury czyli my :)))

 • 11 lat ago

  a ja nie mam fb….;/ szkoda, bo przygarnęłabym ten czarny komplecik;)

 • 11 lat ago

  świetny konkurs 😉 mi się marzy ten niebieski.

 • 11 lat ago

  Ten komentarz został usunięty przez autora.

 • Anonymous
  11 lat ago

  Nie podoba mi się, że w zasadach jest napisane, że „Zwycięzców konkursu wybierają użytkownicy. Decyduje liczba oddanych głosów.” a w regulaminie podajecie, że: „Nagrodę otrzymują 3 osoby wybrane przez Organizatora (najlepsze odpowiedzi).”

  To jest wprowadzanie w błąd uczestników konkursu.

  • Od samego początku pisałyśmy, że to my wybieramy laureatów konkursu, nie liczba głosów. I pisałyśmy, że zasady obowiązujące znajdują sie w regulaminie. To, że gotowa aplikacja ma pewne opcje, których się nie da wyłączyć (stąd głosowanie przy zgłoszeniach) nie zmienia faktu, że od początku jasno informowałyśmy, na jakich zasadach będziemy wyłaniać zwycięzców.

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x