Ekspresowe paczki w Twoim Ruchu z Neo24.pl!

Kochamy robić zakupy… z głową! Jeśli możemy oszczędzać nasze finanse i czas, wówczas jest to jeszcze większa frajda.

Wiecie dobrze, że zawsze węszymy okazje, szukamy ciekawych promocji i miejsc, gdzie w przyjaznych cenach można znaleźć produkty najlepszej jakości. Tym razem nasze oczy skierowały się do neo24.pl, który do swojego asortymentu agd i rtv dorzucił perfumy, zabawki dla dzieciaków i akcesoria dla naszych pupili. Czyli dokładnie to, co lubimy, czego potrzebujemy i co ostatnim czasem często kupujemy. Wiecie jeszcze jakiś jest plus zakupów w neo24? Bardzo dogodne rozwiązanie odbioru przesyłek.

Akcja Twoja paczka w Ruchu, to idealna opcja dla wszystkich zabieganych i zapracowanych. Dla tych, którzy nie mają czasu czekać na kuriera, nie mają uroczych sąsiadek odbierających przesyłki. I dla tych, którzy nie znoszą biegania z awizo na pocztę. Zasady zakupów są bajecznie proste – wybierasz produkt i przy formie dostawy wybierasz opcję Paczka w Ruchu, czyli kiosk w którym będzie czekać na Ciebie przesyłka. Ten blisko domu, ten po drodze z uczelni i pracy. I na tym koniec…

paczka w ruch-neo24neo24-paczka w ruch neo-paczka

A gdy przychodzi SMS, że paczka jest już w kiosku Ruchu, pakuję Filipka do nosidła i biegniemy ją odebrać. Wystarczy mieć przy sobie telefon komórkowy, by podać pracownikowi kiosku numer przesyłki, na podstawie którego wyda pokwitowanie i paczkę. Taka przesyłka dociera do nas w jeden dzień roboczy, więc jest superszybko. Dodatkowo odbieraliśmy paczkę wtedy, kiedy nam było wygodnie, a nie kurierowi czy listonoszowi. A gdy już kartonowe pudełko z zamówioną karuzelką Fisher Price dotarło na górę… była radość odpakowywania, oglądania, no i rzecz jasna zabawa! Jeśli więc jesteście ciekawi, jak się nam sprawuje nowa mata, zapraszamy już wkrótce na recenzję i video, gdzie widać, jak Fif się nią bawi.

Odbieraliśmy paczkę wtedy, kiedy nam było wygodnie, a nie kurierowi czy listonoszowi.

neo24_filipek1neo24_filipek6 neo24_filipek9

1 komentarz

  • 10 lat ago

    Nie wiedziałam o takiej możliwości. A kolejek w poczcie nienawidzę…. Jeśli nie będzie możliwości wyboru paczkomatu to skorzystam.
    A sklep polecam bo lubię.

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x