KONKURS AHAISHOPPING + deser!

Macie ochotę pobuszować w necie i powybierać ubrania i dodatki nie musząc za nic płacić? Takie rzeczy tylko na Bless the Mess 🙂 Wspólnie ze sklepem Ahaishopping mamy dla Was konkurs. A do wygrania 2 bony po 30$ każdy do wydania na cały asortyment ze strony www.ahaishopping.com.

O CO GRAMY?
Zwycięzców będzie dwoje. Każdy z nich dostanie mailowy voucher zakupowy do www.ahaishopping.com o wartości 30$. Za tę kwotę można kupić sukienkę, sweter, spodnie, a nawet zrobić sobie zestaw bluzka+spódnica+biżu.
Oto nasza propozycja:


EDIT: WYNIKI!
Konkurs Ahaishopping wygrały Klaudia W. i Joanna Sz. (asiek19…@tlen.pl),
 autorki tych zestawień:

Dziewczyny! Wyślijcie koniecznie do nas mail na adres: kontakt.lenalona@gmail.com
a powiemy co należy zrobić, aby odebrać voucher na zakupy w Ahaishopping.

—————-

A teraz deserek. 
Chwaliłyśmy się już w weekend na Fejsie, ale i tu wkleimy, bo naprawdę jesteśmy pod wielkim wrażeniem talentu Marty, która sportretowała nas i opisała w poście na swoim blogu Modenfer: TUTAJ. Marta stworzyła cykl Iconic Friday, w którym (jak nazwa wskazuje, w piątki) publikuje grafiki z wizerunkami ulubionych blogerów. Świetny pomysł!

194 komentarze

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x