Rozdajemy torebki!

Dzień dobry? Dobry! Zwłaszcza, ze mamy dla Was nie jeden a trzy prezenty. Zapraszamy do wzięcia udziału w rozdaniu organizowanym wspólnie z firmą X-Moda. Możecie wygrać w nim 3 torebki – w takich kolorach, jakie spodobają Wam się najbardziej.

WYNIKI:
Dziewczyny i chłopaki! Dziękujemy za liczny udział w rozdaniu (było was prawie pół tysiąca). Mamy nadzieję, że bawiliście się dobrze, a nie przedłużając, oto lista osób, które dostają torebki:
1. Czerwona należy do Katarzyny Kozakiewicz
2. Niebieska (indygo) wędruje do Beaty Korpeckiej
3. Turkusową wkrótce otrzyma Joanna Szymul

Dziewczyny czekamy na maile od Was z danymi do wysyłki: kontakt.lenalona@gmail.com. Wszystkie adresy prześlemy do X-Mody, od nich otrzymacie swoje torebki. Gratulujemy zwyciężczyniom a wszystkim dziękujemy za udział. Gdybyście przegapili – na naszym Fejsie trwa jeszcze jedno rozdanie, tym razem kosmetyczne. Szczegóły TUTAJ. Powodzenia!

———————————–

ZASADY:
Aby wziąć udział w rozdaniu należy:
1. Polubić na Facebooku profile X-Mody oraz Bless the Mess (wystarczy kliknąć buttony poniżej)


2. Wejść na nasz profil facebookowy (klikając w grafikę powyżej), polubić zdjęcie torebek i wpisać w komentarzu, który kolor wybieracie.

NAGRODY:
Do wygrania będą 3 torebki kopertówki marki X-Moda o wartości 59 PLN/sztuka w wybranych przez Was kolorach. Więcej o torebkach przeczytacie TUTAJ.

REGULAMIN:
Rozdanie trwa od dzisiaj, to jest 3 kwietnia 2012 roku do 10 kwietnia włącznie (czyli do godz. 23.59). Aby brać udział w losowaniu nagród należy wykonać polecania opisane w polu ‚zasady’. Jedna osoba może wziąć udział tylko raz. Głosów z kont fikcyjnych nie bierzemy pod uwagę przy przyznawaniu nagród. Wygrywają 3 osoby. Fundatorem nagród oraz organizatorem ich wysyłki jest firma X-Moda z Mysłowic.

Trzymamy za Was kciuki. Powodzenia!

6 komentarzy

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x