Spraw sobie prezent – Argan Oil, Biosilk i Chi

Sprawa jest prosta – która z nas nie zachodzi w głowę jak przywrócić swoim włosom objętość, pozbyć się rozdwojonych końcówek i sprawić, by olśniewały od rana do nocy? Każda! Walczymy z różnymi problemami szukając najlepszych kosmetyków, które ujarzmią nasze czupryny. Czy nie fajnie by było poszukiwać, testować i sprawdzać nowinki zupełnie za friko? Jest taka możliwość i właśnie z informacją o świetnych konkursach do Was spieszymy.

Wystarczy, że wskoczycie na profil ArganOil Poland oraz BioSilk i wykonać jedno zadanie. Nie jest ono bardzo proste, wymaga odrobiny kreatywności i dobrego pomysłu. Ale gra jest warta świeczki. Bo poza wyśmienitymi kosmetykami, w których składzie dominuje jedwab i olej arganowy, możecie wyhaczyć sprzęt do stylizacji włosów. A także wizyty w salonach fryzjerskich na terenie całej Polskie. Mało? Szansa jest podwójna, bo konkurs trwa na obu profilach. Ze zdwojoną energią zapraszamy Was do udziału, bo czujemy, że wśród Was jest mnóstwo włosomaniaczek.

4 komentarze

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x