Bitwa na trendy – przygotowania!

Zacznę od przeprosin – jakość zdjęć jest podła, lecz w świetle sztucznym, małpką, nie można więcej. A małpka podręczna, bo każdy bagaż dodatkowy był baaardzo absorbujący… Dlaczego?

Bo weekend spędzę pod znakiem wielkie, trendowej bitwy, do której dzisiaj się szykowałam. Tym razem w CH Forum Gliwice jury będzie srogie – Agnieszka Ścibor, Maciej Zień i Joanna Horodyńska. Zadania stylizacyjne, które musieliśmy dzisiaj skompletować, by były gotowe na weekend brzmiały „Killing me softly, czyli delikatnie i kobieco” oraz mój faworyt „Riders on the trends, czyli piorunujący wizerunek”– uwierzcie, konam ze zmęczenia! Ba! Chyba nawet widać na zdjęciach, że jestem troszkę(!) pomięta wysiłkiem, bieganiem po sklepach i wyszukiwaniem odpowiedniej garderoby. Wybrałam na łowy stylizację, która miała być wygodna, z rockowym pazurem i nadająca się przed światła kamery, bo przed takową trzeba było stanąć. Spodnie w stylu „Sok z żuka” są hitem sezonu, choć w mym zamyślę kupowane były jako akcent glam rockowy (są z imitacji skóry). Do tego czaszki na zegarku (IO?ION!) i plecaku. Czyli na ostro… 
A teraz słów, dosłownie, kilka o zadaniach w Bitwie (bo wiecie – tajemnica!).
Tym razem w moje ręce ma trafić Michalina Manios, znana z programu Top Model. I powiem tak – idealnie wpasowuje się w jeden z moich kosmicznych pomysłów. Aż mnie korci, by zdradzić Wam więcej, ale nie mogę. Tylko słówko – inspiruje mnie pewna gwiazda, wielka gwiazda, która niedawno powróciła w wielkim stylu. No to trzymajcie za mnie kciuki bardzo mocno, relacja już niebawem.

Mango via on Answer.com coat | Motel Rocks trousers | Ahaishopping boots| Romwe backpack | H&M tee, hair band | IO?ION! watch | nn, Manufaktura Niebanalna, Atmosphere, Mollie baracelets
 fot. Kamil

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x