Cacthing Flies in the sun

Na przekór wszystkim małym i dużym smutkom (odbijają się na twarzy niestety, co widać też na zdjęciach) ostatni dzień lutego przywitał mnie słońcem i wiadomością o koncercie „Much” w Mysłowicach (tak, tak to te Mysłowice od Myslovitz, dawni gospodarze „Off Festiwalu”). To już 10 marca w ramach „AlterFestu” ( szczegóły tutaj). A jak koncert, to Martensy! Nieoczywiste, różowe, ze skóry tłoczonej w wężowy deseń – najlepszy z najlepszych prezent jesienny od Martensy.pl. Do tego kleksówkowa bluza z H&M i bluzka z przesłaniem od Magic Box (tekst to zakamuflowane, bo przykryte częściowo spódniczką, wyznanie miłości do Chucka Bassa, a co!). Przy takim szaleństwie kolorystycznym na ubraniach za całe biżu działa tylko skromny pierścionek-liść na ręce ze „smurfowymi” paznokciami.

„Muchy” drogie! Przyjeżdżajcie jak najszybciej i odpalajcie gitary. Dajcie niemłodej istocie w Martensach zrobić użytek z outfitu i tańczyć, tańczyć, tańczyć…


Ps. A już jutro popołudniu startuje konkurs, w którym do wygrania będzie aż 10 bransoletek z nowej serii By Dziubeka „Goool”. Także stay tuned i do jutra!

Lona ma na sobie:
T-shirt – Magic Box
Spódnica – Zara
Buty – Martensy.pl
Pierścionek, bluza – H&M

Tekst: Lona
Foto: Lena

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x