Czekoladowe i legalne: dragi tylko dla dziewczyn!

Otwierasz flakon, wąchasz i… przepadłaś! Bo któż jest w stanie oprzeć się czekoladzie. W dodatku takiej, która nie tuczy, a odpręża, daje wytchnienie i odpoczynek dla ciała i umysłu. Uzależniającą serię czekoladowych specjałów do mycia i pielęgnacji tuż przed świątami zaoferował Yves Rocher. A ja, od prawie miesiąca używam ich każdego dnia. Uzależnienie, jak nic!

Kosmetyki z serii Collection de Cacao to trzy serie zapachowe, każda o dominującej nucie czekoladowej. Ja wybrałam głównie specyfiki z domieszką pomarańczy (żel do kąpieli z drobinkami złota, żel pod prysznic, krem do rąk) oraz pistacji (żel pod prysznic), ale isntieje także wersja malinowa. Poza kosmetykami do mycia ciała, Yves Rocher wprowadził także balsamy do ciała, mydła w płynie, a także spray do pomieszczeń i świeca zapachowa. Kolekcja jest naprawdę spora, trudno więc byłoby przygarnąć te wszystkie cuda (no, chyba że robimy jakiś napad na pobliski sklep, anyone?), jednak na początek wystarczy coś do kąpieli – zapach wypełnia całą łazienkę i wprawia w przyjemny stan czekoodprężenia.

Zapachy i opakowania są naprawdę kuszące, a i właściwości myjące pozytywnie mnie zaskoczyły (nie ma SLES!). Biorąc więc pod uwagę ceny tych kakaowych pyszności, są to zdecydowanie najlepsze i najbardziej dostępne dragi, jakimi może się uraczyć dziewczyna po długim, aktywnym dniu :))) No i oczywiście, całkowicie legalne 😉

Tekst i zdjęcia : Lona
https://www.facebook.com/lenalonablog?ref=hlhttp://instagram.com/btmlenalona#

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x