Fotokonkurs na Dzień Dziecka. Powered by Instadruk.

Hej dzieciaki! Świętujecie dziś? Dzień Dziecka trwa. Słoik Nutelli, baloniki z helem, bańki mydlane, wesołe miasteczka, grzebanie w piasku, pierwsze dziecięce kreskówki… tyle wspomnień! I nieustanny powód by sprawiać sobie miłe prezenty. Bardzo jesteśmy ciekawe, z czym Wam kojarzy się dzień dziecka – ulubionymi bajkami, zabawami karnawałowymi w przedszkolu, wycieczkami do zoo, a może dla Was Dzień Dziecka to święto waszych pociech?Podzielcie się tym, co daje Wam radość – zdjęciami z dzieciństwa, fotkami Waszych dzieci, albo kadrami z przedmiotami/postaciami, które najbardziej kojarzą się Wam z dzieciństwem, beztroską, radością, zabawą. My w rewanżu mamy przygotowane supernagrody od Instadruk oraz bardzo prosty i przyjemny konkurs, w którym możecie o nie zawalczyć.

NAGRODY
3 zestawy magnesów na lodówkę
z Waszymi zdjęciami;
2 zestawy 50% zniżki
na usługi Instadruk

ZADANIE KONKURSOWE
Wybierz fotkę z dzieciństwa/rodzinną/przedmiot kojarzący się z dzieciństwem i wrzuć ja na swój profil na Instagramie/Facebooku. Pamiętaj, by fotografię otagować: #instadruk #blessdzieciaki #konkurs.

 

 

REGULAMIN: Konkurs przeznaczony dla followersów Bless the Mess i Instadruk na Facebooku lub Instagramie (oto bezpośrednie linki do profili obu stron: Bless the Mess Instagram | Facebook, Instadruk Instagram | Facebook). Udział w konkursie następuje poprzez umieszczenie na swoim profilu Instagram/Facebook fotografii zgodnej z zadaniem konkursowym oraz odpowiednimi tagami w terminie 1-7 czerwca 2014 r. Dzięki tagom będzie można odnaleźć zdjęcia uczestników i poddać je ocenie przez jury konkursowe (Ilona Pawłowska, Milena Paciorak – prowadzące blog Blessthemess.pl). Wybór 3 laureatów nagród głównych oraz 2 dodatkowych nastąpi nie później niż 10 czerwca, a ogłoszenie wyników nie później niż 12 czerwca 2014 r. Nagrody otrzymają osoby, których zdjęcia zostaną uznane za najbardziej inspirujące, zabawne, zaskakujące. Fundatorem nagród jest Instadruk.pl

A teraz dodatkowy quiz – kto jest kim na zdjęciu? 😀

DSC_0409-tile

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x