METAMORFOZY W FASHION HOUSE + Wyniki konkursu

Przyjemnie zacząć początek tygodnia od wylosowania Szczęśliwców, którzy już niebawem będą mogły wybrać dla siebie kolorowe świecidełko z grona pyszności od Biżuterianki czyli Atelier pod Kolczykiem (wyniki na dole strony), a także poinformować, że już w tę sobotę (26 maja) Bless the Mess będzie stylizować uczestniczki akcji WIOSENNA METAMORFOZA w Fashion House Sosnowiec. Kończymy kompletować zgłoszenia konkursowe, jeśli zatem mieszkacie w pobliżu i chcecie zmienić zawartość wiosennej garderoby, spróbować nowego uczesania czy make-upu… czy jest lepszy sposób?

Tak wygląda plakat promocyjny imprezy:

A tak formularz zgłoszeniowy do metamorfoz (nadal można przesyłać zgłoszenia!) – wystarczy podać krótkie info o sobie i wrzucić nam fotkę, a całkiem możliwe, że spotkamy się w sobotę i przygotujemy dla Was prawdziwie wiosenne stylizacje.


Miło jest nam także poinformować, że mamy już wyniki konkursu z Biżuterianką!!! Maszyna losująca wybrała numery 31, 7 oraz 52, a pod nim schowały się:

Gosia J.Kasia J. , Milena B.  – serdecznie gratulujemy! E-maila z instrukcjami już niebawem na Waszych skrzynkach!

__________________________________

Dziewczyny, pamiętajcie, że to jednak nie koniec atrakcji, które dla Was mamy. Wciąż trwa konkurs na zabawną stylizację z nogami w roli głównej, gdzie do zgarnięcia są trzy kuferki z żelami i maszynkami od Gillette. Na Wasze zdjęcia czekamy tylko do 24.05.2012 pod adresem kontakt.lenalona@gmail.com. Wybierzemy najoryginalniejsze fotki! Po więcej info kliknijcie tutaj.


Tekst i foto: Lena&Lona


10 komentarzy

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x