Od zera do blogera!

Wybór piwa w Małpce przyprawia o zawrót głowy!

Miniona środa (24.03) miała smak jagodowego piwa z Białej Małpy, Frugo i pasji blogowej. O zwartej i gotowej do podbicia świata grupie Blosilesia wspomniałam, zachwalałam i na dodatek zapraszałam do polubienia fanpejdża. Tym razem młodzi i zdolni, w tym także Bless the Mess, zaproponowali i zrealizowalo spotkanie poświęcone tematyce blogowej. No i się działo!

Tomasz Lach intrygował publiczność rozlicznymi stwierdzeniami o tym jakoby blogerzy byli „sprzedajnymi dziwkami”, Mateusz Ochman wyjawił tajemnicę, że podczas obrad kardynałów w Rzymie pamiętnego 13 marca, on miał już walizką spakowaną i chciał wprowadzać się do Watykanu. Na deser Kuba Nagórski stwierdził, że i tak jest nas wszystkich za mało w social mediach i trzeba popracować, szczególnie nad własną marką.
Oczywiście – żartuję. Poza anegdotkami panowie podzielili się tzw. know how dotyczącego blogowania, użytkowania socialu i pasji pisania. O tym co się lubi. Pod gradobiciem pytań znaleźli się wszyscy ci, którzy mówili o blogach i finansach…. Kwestia, jak zwykle, kontrowersyjna.

Spotkanie zakończył Hyde Park prowadzony przez Dagmarę. Na scenie, przez kilka minut, prezentowali się blogerzy – Kokopelia, Aniesbrand, Slonecznybalkon, Jak zdobyć dziewczynę. Wszyscy z wielką pasją, zaskakującymi tematami i luzem, godnym prawdziwego blogera.

A ja, Lena, wraz z Michałem zabawialiśmy publiczność i prowadziliśmy spotkanie. Świetna publika, chłonna wiedzy, komentująca na bieżąco, nie owijająca w bawełnę, była w zasadzie ostatnim z uczestników całego wydarzenia. Było… Przednio! Do zobaczenia na warsztatach.

Tomasz Lach odpowiada na grad pytań
Publika zgromadzona!
Rzut oka na zewnątrz – cudny klimat czerwonej cegły
Mateusz Ochman z mą obstawą
Kto się znajdzie na zdjęciu?:)
A na deser…Frugo!

Samo rozdawania poprawiało humor 😉

10 komentarzy

 • 11 lat ago

  bardzo chciałam być, bo temat przydatny trochę w mojej pracy licencjackiej, którą obecnie piszę. dobrze, że chociaż mogę mini fotorelację zobaczyć 😉

 • 11 lat ago

  Miło było Ciebie zobaczyć na żywo 🙂 niestety różne przyczyny nie pozwoliły nam się poznać, myślę, że będzie do tego okazja. Trochę mam zamiar angażować się w takie tematy. Wiadomo, że rozpoznaję siebie na fotkach, co najlepsze byłem wybrany tak z tłumu nie wiem dlaczego hehehe

  • a my, organizatorzy, mamy nadzieję, że się podobało:)
   chcemy, zeby takie inicjatywy stały się obowiązkowymi punktami w kalendarzach 🙂

 • 11 lat ago

  Bardzo fajne spotkanie, czekam na warsztaty 🙂

 • 11 lat ago

  Jak najwięcej takich akcji! Też chciałabym by podobne spotkanie odbyło się w moim mieście – w Białymstoku :))

 • 11 lat ago

  Ciekawie :D.

 • 11 lat ago

  Fajne spotkanie 🙂
  Pozadrawiam i zapraszam do mnie :*

 • Anonymous
  11 lat ago

  A dziś kolejny artykuł w prasie i necie o zarobkach blogerow,to brzmi jak mit 😉 także prostujcie na spotkaniach te bujdy bo id czytania faktu i pudla glowa boli!

 • 11 lat ago

  Bardzo fajne spotkanie, cudowne gratisy w postaci frugo !

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x