Kwiaty we włosach i słodka impreza w stylu Glitter (i konkurs)!

Sobotnie popołudnie. Glitter w Silesia City Center. Gromadka dziewcząt, w których włosach zakwitły kwiaty. Pokazały się także na szyjach, wśród korali, na torebkach… Kwiatowy wysyp! Z jakiej okazji? Powitanie wiosny podczas Glitter Bloggers Day, a przy okazji prezentacja najnowszej kolekcji ozdób do włosów oraz fryzur na nadchodzące, wiosenno-letnie dni. Raj dla dziewcząt, raj! Buszowałyśmy jak małe sroczki wśród ukwieconych półek i łowiłyśmy prawdziwe cuda. Wszystko to w najmilszej atmosferze, uwierzcie – słodkie muffiny (niezjedzone, dieta trwa;), owocowe soczki i wielkie plotkowanie – to lubimy najbardziej!

I uwierzcie – wszyscy przechodnie spoglądając do środka Glittera mieli wrażenie, że patrzą na klatkę pełną kolorowych ptaszków. Ha, tak to jest mieć sporą garść blogerek na stanie.

Co równie ważne – wyszłyśmy ze spotkania mądrzejsze, zwłaszcza ja, Lena. Od ponad tygodnia całkowicie zarzuciłam używanie prostownicy do włosów, by dać im odpocząć. W zasadzie do czynu namówiła mnie Lona, a podczas glittersowskiego spotkania, stylistka potwierdziła – fale, loki, skręty, pełna naturalność to najlepsze co mogę dać swojej buzi. I tak włosy wypoczywają, a ja przypominam sobie czasy, kiedy brak prostownicy nie przyprawiał mnie o zawrót głowy! Do tego pełna paka porad na temat odpowiedniego koloru, stworzonego dla mnie. Prócz ciepłych brązów, zdecydowanie mocno ciemne. Podkreślamy kolor oczu. No i świetnie, bo chyba blondynka byłaby ze mnie mierniutka.

glitterday (2) glitterday (3) glitterday (4) glitterday (8) glitterday (9) glittersilesiq (2)

Oczywiście nie mogłam sobie odmówić prywatnej stylizacji włosów. I wianków, który podbił nie tylko moje serce (pozdrawiam Justynko!). Odroadzono mi jednak czerń, a zaproponowano piękne, bordowe róże. Przystałam, co finalnie możecie oglądać poniżej… Niebawem też zdradzę też doskonały patent na tworzenie upięć i niedbałych koków. Dwie, zupełnie malutkie śrubki stały się hitem naszego spotkania. Ale nie chcę zdradzać więcej…

Uwaga! Konkurs!

A Wy… Bądźcie czujni! Jutro, jeśli wszystko ułoży się pomyślnie, powitamy Was na naszym nowym blogasku z konkursem, gdzie kwiaty, ozdoby do włosów i inne cudowności będą na pierwszym miejscu. Obiecujemy – Glitter na pewno wprawi Was w wiosenny nastrój!

glitterday (12) glitterday (19) glitterday (20) glittersilesiq (1) glittersilesiq (3) glittersilesiq (9) glittersilesiq (11) glittersilesiq (12)glitter-wianek

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x