Pokaz swa opalenizne: KONKURS #2

Druga edycja naszego konkursu na starcie. Najlepszy moment? Oczywiście pierwsze dni szkoły. I choć w szkolnej ławie siedziałyśmy dobrych kilka lat temu, to właśnie wrzesień przynosi odrobinę zadumy. Wracamy do zupełnie niewakacyjnego trybu życia wraz z nowymi sezonami ulubionych programów w jesiennej ramówce. Co nie oznacza, że nie chcemy zatrzymać na dłużej słonecznych promieni. Idealna i zdrowe? Te z pudełeczka St.Tropez, to oczywiste. W pierwszej edycji nasze konkursowiczki zgarnęły balsamy do ciała. Tym razem podarujemy Wam brąz w sprayu!

EDIT: WYNIKI
Nagrody trafiają do:
– Piotra
– Haliny G.
– Haliny Maly
– Karoliny Sikorskiej
– Anna H.

Kochanie, piszcie do nas na kontakt.lenalona@gmail.com! Pamiętajcie o adresach do wysyłki prezentów.
Gratulujemy!


NAGRODY
5 zestawów kosmetyków St. Tropez o wartości 99 PLN każdy. W zestawie znajdziecie:
– ST.TROPEZ Bronzing Spray- Spray Bronzujący 


ZASADY
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:
– polubić „Bless the Mess” na Facebooku i na adres kontakt.lenalona@gmail.com przesłać swoje zdjęcie, na którym pochwalicie się wakacyjną opalenizną. 


INFORMACJE DODATKOWE
Na Wasze zgłoszenia czekamy w terminie 2-19 września do godz. 23.59. Szczęśliwą piątkę osób, które otrzymają zestawy kosmetyków do testów wyłonimy najpóźniej do dnia 20 września. Wyniki pojawią się na blogu oraz Facebooku „Bless the Mess”. Zwycięzcy będą proszeni o kontakt mailowy, podanie danych do wysyłki zestawów.

Na trzeci, ostatni etap projekt „Zatrzymaj lato z St. Tropez” zaprosimy Was pod koniec września. Do końca tego miesiąca każdy czytelnik „Bless” będzie miał zatem trzy szansę na zdobycie nagród konkursowych. Osoba, która wygra w jednym konkursie, może brać udział w kolejnych. Powodzenia!

Nasza Czytelniczka jak Kate Moss!


Pierwsze efekty St.Tropez już widać:)

Wygrany zestaw. Szczęściara!

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x