zatrzymaj lato z st.tropez : konkurs #1

WYNIKI KONKURSU: Nie wiem jak to zrobiliście, ale zgłosiło się na blogu (niestety facebookowych zgłoszeń nie liczyłyśmy, bo były nieregulaminowe) równiutko 100 osób. Z tej setki wybrałyśmy 5 testerek zestawów samoopalających St. Tropez o wartości 150 PLN każdy. Oto lista laureatek:

Asia Rutkowska

Aleksandra Pałka

Kamila Olejnik

Karolina Szelenberger-Kafel
Basia Januszewska-Piróg


WAŻNE! Dziewczyny, które wygrały zestawy, proszone są o przesłanie na nasz adres mailowy kontakt.lenalona@gmail.com adresów do wysyłki (plus nr telefonu dla kuriera) oraz wklejenie następującej formułki, która upoważni nas do przetwarzania Waszych danych osobowych oraz gdzie potwierdzacie deklarację wykonania zdjęcia potwierdzającego użycie produktu:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów konkursu „Zatrzymaj lato z St. Tropez”, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). 
Wysyłając dane deklaruję chęć przetestowania produktu i przesłania w ciągu 7 dni od jego otrzymania na adres kontakt.lenalona@gmail.com fotografii dokumentującej użycie produktu (to może być zdjęcie podczas nakładania preparatu, albo zdjęcie całości sylwetki lub fragmentu ciała np. twarzy, rąk lub nóg)”.

Po co nam Wasze zdjęcia? Ano tylko i wyłącznie po to, by były ilustracją dla kolejnego etapu konkursu, który startuje już na początku września. I pamiętajcie – dziewczyny, które wygrały w pierwszym konkursie, nadal mają szansę na zwycięstwo w drugim i trzecim etapie! To jest dobra informacja także dla tych z Was, którzy chcieliby przetestować St. Tropez, a tym razem się nie udało – kolejna szansa już wkrótce! Stay tuned!


Dziewczyny i chłopaki! Moda na zdrową opaleniznę nie mija, a jak wiadomo nie ma zdrowszego brązu od tego z tubki, dlatego mamy dla was brązującą gratkę – cykl 3 konkursów „Zatrzymaj lato z St. Tropez”, w których będziecie mogli wygrać kosmetyki samoopalające o wartości ponad 1600 zł. Dzisiaj startujemy z odsłoną pierwszą!

St. Tropez to selektywna marka produktów brązujących i rozświetlających, w Polsce kosmetyki te dostępne są w Douglasach oraz sprzedaży internetowej. Cechuje je przede wszystkim jakość, łatwość aplikacji i piękne kompozycje zapachowe, kompletnie niekojarzące się z chemicznym zapaszkiem innych kosmetyków samoopalających. W najnowszej kampanii reklamowej St. Tropez ‚ciałem’ marki została Kate Moss – trzeba przyznać, że modelka wygląda wspaniale ubrana jedynie w opaleniznę.
NAGRODY
5 zestawów kosmetyków St. Tropez o wartości 150 PLN każdy. W zestawie znajdziecie:
– ST.TROPEZ Bronzing Mousse – Pianka Bronzująca (120ml) 
Rękawica Do Aplikacji Samoopalacza ST.TROPEZ 

ZASADY
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:
polubić „Bless the Mess” na Facebooku lub obserwować przez sieć znajomych Google
– wyrazić chęć przetestowania samoopalacza wpisując w komentarzu swoje imię i nazwisko (lub nick z FB) oraz formułkę „Chcę zatrzymać lato z St. Tropez”.

INFORMACJE DODATKOWE
Na Wasze zgłoszenia czekamy w terminie 9-19 sierpnia do godz. 23.59. Szczęśliwą piątkę osób, które otrzymają zestawy kosmetyków do testów wyłonimy najpóźniej do dnia 22 sierpnia. Wyniki pojawią się na blogu oraz Facebooku „Bless the Mess”. Zwycięzcy będą proszeni o kontakt mailowy, podanie danych do wysyłki zestawów oraz deklarację gotowości wykonania zdjęcia obrazującego, jak udało im się użyć produktu (to może być zdjęcie całej sylwetki lub części ciała pokrytej samoopalaczem, np. rąk, buzi lub nóg). Zdjęcia posłużą jako ilustracja fotograficzna kolejnego etapu konkursu, który ruszy na początku września. 

Na trzeci, ostatni etap projekt „Zatrzymaj lato z St. Tropez” zaprosimy Was w połowie września. Do końca tego miesiąca każdy czytelnik „Bless” będzie miał zatem trzy szansę na zdobycie nagród konkursowych. Osoba, która wygra w jednym konkursie, może brać udział w kolejnych. Powodzenia!


Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x