Zoeva Rose Golden Set vol.2 | Minti Shop | Najpiękniejsze pędzle świata!

Czekałam na nie półtora miesiąca. Przygotowywałam toaletkę na ich przybycie. Powyrzucałam wszystkich tych ich poprzedników, do których nie czułam mięty. Na stronę Minti Shop zaglądałam kilka razy w tygodniu, by nie przegapić premiery. Tyle zachodu o pędzle – pomyślicie. Tak, to tylko pędzle. Ale to najpiękniejsze pędzle, jakie kiedykolwiek moje oko widziało, skóra dotykała, pudry poznały. Zoeva Rose Golden, u mnie w wersji do twarzy (są jeszcze w zestawie do oczu), od trzech dni udowadniają, że nie tylko wyglądają, ale działają rewelacyjnie. Są tak miękkie, tak gładko i szybko rozprowadzają cienie i pudry, tak świetnie się nimi operuje (to pewnie zasługa drewnianych rączek, świetnie trzyma się je w dłoni – tak pewnie), że nie żałuję żadnej wydanej na nie złotówki.

zoeva-rose-golden-brush-mintishop2

W zestawie Rose Golden Set vol.2 Zoeva znajdują się pędzle:

104 Buffer – pędzel do podkładu i pudru. Godny rywal dla mojego ulubionego kabuki Lily Lolo i flat topa Hakuro 50s. Magik, który równie dobrze nakłada podkład mineralny, jak i płynny.

109 Luxe Face Paint – idealnie sprawdził się w roli pędzla do nakładania brązera pod kości policzkowe, ale także jego rozcierania. Pewnie będzie dobry także do rozświetlacza.

126 Luxe Cheek Finish – klasyczny pędzel do różu, który sprawdzi się też jako pędzel do rozcierania lub nakładania brązera.

228 Luxe Crease – pędzelek do rozcierania cieni. Mam go już w wersji czarnej i bardo lubię.

226 Smudger – pędzle do nakładania i rozcierania cieni. W odróżnieniu od 228 zapewnia większą koncentrację koloru. Ja go wypróbowałam też na cieniu kremowym (tubce z MAC) i spisał się fantastycznie.

317 Wing Liner – pędzel do eyelinera, który przypomniał mi, że mokrym cieniem także można zrobić ładną kreskę.

322 Brow Line – mistrz! To była miłość od pierwszego użycia. Nie spodziewałam się, że Aqua Brow można nałożyć tak szybko i równo. Naprawdę widzę różnice w czasie i łatwości ‚rysowania’ brwi.

zoeva-rose-golden-brush-mintishop4zoeva-rose-golden-brush-mintishop8zoeva-rose-golden-brush-mintishop13

Do zestawu dołączona była także piękna, świetnie wykonana kosmetyczka z logo Zoeva w kolorze starego, różowego złota. Jest duża i pomieści nie tylko pędzle, ale wszystkie kosmetyki do podręcznego makijażu.

zoeva-rose-golden-brush-mintishop1

Wszystkie pędzle są wykonane bardzo starannnie, a kolorystyka i detale przyprawiają o szybsze bicie serca. Trzonki wykonano z drewna i pokryto jasnoróżową farbą. Nazwy i logo wytłoczono i pokryto złotą farbką. Z kolei skuwka jest przyozdobiona złotą grawerowaną rozetą – bardzo, bardzo elegancką i trochę w stylu etno. te elementy w połączeniu z białym lub dwukolorowym włosierm (w zależności od pędzla) robią piorunujące wrażenie.

zoeva-rose-golden-brush-mintishop20zoeva-rose-golden-brush-mintishop18zoeva-rose-golden-brush-mintishop17-horz

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem zestawu pędzli do makijażu twarzy i oczu, ta propozycja Zoevy jest moim zdaniem najbardziej uniwersalną, świetnej jakości i jednocześnie najpiękniejszą pędzlową propozycją dostępną w PL. Jest tylko jeden szkopuł, trudno ją dostać. Pierwsza dostawa z Minti Shop rozeszła się błyskawicznie i w tej chwili pędzle są niedostępne. Jestem jednak przekonana, że będą kolejne dostawy, więc warto sprawdzać, kiedy Rose Golden pojawią się ponownie w sprzedaży. A pozostając w klimacie radosnego oczekiwania pozwólcie, że Was zasypię zdjęciami pędzli w dziennej i wieczorowej odsłonie 🙂

zoeva-rose-golden-brush-mintishop16zoeva-rose-golden-brush-mintishop19zoeva-rose-golden-brush-mintishop21-horz zoeva-rose-golden-brush-mintishop14zoeva-rose-golden-brush-mintishop7zoeva-rose-golden-brush-mintishop5zoeva-rose-golden-brush-mintishop6zoeva-rose-golden-brush-mintishop10

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x