Jak dziewczyna z serialu!

Przyznam szczerze, że ostatnim czasem zerkam na stare odcinki Beverly Hills 90210. Zwariowałam? Może troszkę! Ale dokładnie tak wyobrażam sobie wakacyjne wieczory – lekka książką lub serial, podczas którego mogę posprzątać w szafie czy poprasować (sic!). No i oczywiście nie wypaść  z wątku. Trwają właśnie odcinki 90210, których nie pamiętam z dawnych czasów; nie ma już Brendy i Dylana, a nasza radosna grupa przyjaciół studiuje. Za to jest już moje ulubienica Valerie, grana przez Tiffany Amber Thissen.

Nie bez powodu piszę ulubienica. No popatrzcie uważnie tutaj. Widzicie jakieś podobieństwo? Ja wyczuwałam je od pierwszego wejrzenia. Te pućki na buzi, jasne oczy i ciemne włosy, ogromny biust , który sprawiał, ze cała sylwetka wydaje się wielka i nieproporcjonalna.

Widzicie to, prawda? Znalazłam postać serialową, którą mogłaby, odegrać. Yay!

mum jeans- body -birckenstock (1) mum jeans- body -birckenstock (2)

Zupełnie nie przeszkadzał mi fakt, że Valerie jest niezbyt miłą serialową dziewczynką. Było jednak w niej coś, co dodaje dzisiaj otuchy – piękne brwi! To chyba jedyna dziewczyna z serialowej paki, której brwi nie przyprawiają mnie o atak śmiechu (biedna Tori Speling!). Powiedzmy sobie szczerze – możemy się cieszyć, że dzisiejsza fala popularności lat 90’ jest podrasowana, lepsza i bardziej stylowa. No i mamy piękne brwi! Ewentualnie możemy sobie je zrobić. Macie ochotę na post z naszymi ulubieńcami do brwi? Bo taki się szykuje!

Okej, to skoro mamy już wszystkie problemy pierwszego świata przedyskutowane, to ja zadaję Wam bardzo ważne pytanie – macie swoją serialową postać, do której jesteście tak bardzo podobne wizualnie lub charakterem, ze spokojnie moglibyście ją zagrać? Jestem bardzo ciekawa!

No, a skoro mamy końcówkę wakacji, to jeszcze przez chwilę możemy skupić się
na tak ważkich, niezwykle życiowych pytaniach. Do dzieła!

mum jeans- body -birckenstock (3) mum jeans- body -birckenstock (4)

Post powstał we współpracy z Fashion House Sosnowiec.

Mam na sobie:

mum jeans Medicine | body Vero Moda |
nausznica Mango | buty Birckenstocki Symbiossis |
bomberka Adidas Orginals | plecak Ochnik

mum jeans- body -birckenstock (5) mum jeans- body -birckenstock (6)-horz

Leave A Comment

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x