Ostatnie słowo w tym roku!

Jeszcze tylko kilka godzin i powitamy nowy, mamy nadzieję, że lepszy 2015! Nie chcemy Was zanudzać wspominkami i podsumowaniami naszego, blogowego minionego roku. Chcemy za to podziękować. Za obecność, ciepłe słowa, i te krytyczne również bo to one sprawiają, że chce się nam bardziej więcej. Dziękujemy również za Wasze komentarze, rady, wymiany uwag tutaj i na naszym fejsie oraz instagramie. Za to, że tworzycie z nami cudowną społeczność skupioną wokół naszego, małego kącika w sieci.

Życzymy Was najlepszej imprezy sylwestrowej na jakiej kiedykolwiek byliście! I oczywiście, by jutrzejszy dzień przeszedł gładko (dobra rady cioci Leny – jeśli macie ochotę dzisiaj spożywać większe ilości alkoholu, to przed wyjściem na imprezę zażyjcie 5 tabletek witaminy c i węgiel!) i przede wszystkim spełnienia najskrytszych marzeń. Bo to one nakręcają nasz wszystkich do działania.

Ściskamy,
Lena&Lona

lona_riverisland_zara_nife4 sylwester1 xmoda_kapelusz_mango5

1 komentarz

  • 9 lat ago

    Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku 🙂

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x