Unicorn nails! Manicure festiwalowy z efektem holo [i lakierami Provocater Follow me]

Paznokcie jednorożca, syrenki, holo… ten manicure można nazwać na wiele sposobów, ale jedno jest pewne: jest masa błysku! Wielowymiarowy efekt osiągnęłam poprzez nałożenie holograficznego pyłku na pastelowe lakiery hybrydowe w 3 kolorach.


Powstał manicure, który aż krzyczy: WAKACJE!


Jeśli lubicie się uśmiechać za każdym razem, gdy patrzycie na swoje paznokcie, to jest manicure dla Was. Najpiękniej łapie każdy, nawet najmniejszy promień słońca. I lśni jak szalony wszystkimi kolorami tęczy!


Holograficzny pyłek

To właśnie on pozwala osiągnąć efekt jednorożca czy syrenki.

Pyłek Holo Effect Provocater (15,99 zł, kupisz TU) w opakowaniu wygląda jak szara myszka. Jest szary, niemal zupełnie nie połyskuje. Ale! Nałożony na paznokcie zaczyna zmieniać kolor w zależności od tego, na jaki lakier został położony.


Pastelowe lakiery hybrydowe

Choć zwykle na Instagramie widuje się holo nałożony na ciemne lakiery, zobaczcie jak super wygląda na pastelach! W manicure użyłam trzech kolorów z nowej kolekcji Provocater Follow Me: 113 Aruba Flamingo (jasny brzoskwiniowy róż), 116 Dream About Dubai (jasny niebieski), 118 Bahama Butterfly (pastelowy fiolet).

Pyłek holo ochłodził i przyciemnił wszystkie kolory (każdemu nadając srebrno-fioletową poświatę) sprawiając, że przejścia tonalne między kolorami wydają się niewielkie. Ale wystarczy wystawić dłoń do słońca, by zobaczyć paznokcie połyskujące na: srebrno, żółto, pomarańczowo, zielono, niebiesko i fioletowo.


Jak zrobić unicorn nails?

Paznokcie malujesz jak zwykle. Trzeba tylko pamiętać, by po utwardzeniu lakieru kolorowego nie przemywać ani nie pokrywać topem paznokcia.

Teraz wystarczy na każdy paznokieć nałożyć i wetrzeć odrobinę pyłku holo (wielkości pestki jabłka). Ja robię to płaskim pędzlem syntetycznym (jak do aplikacji cieni do powiek). Na koniec opuszkiem palca drugiej dłoni delikatnie docisnąć pyłek do paznokcia, aby wartswa była równa i gładka. Teraz Top no wipe, ręka do lampy na 60 sekund i gotowe!

Trwałość pyłku jest taka sama, jak manicure – dobrze zabezpieczony topem będzie z Wami aż do zmycia lakieru.


PS A kryształki naklejone na palce to ozdobne naklejki do festiwalowego makijażu. Znajdziecie je w każdej drogerii.


Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x