Urokliwe zapachy Yankee Candles / goodies.pl

Tym razem zabieramy Was na wycieczkę do świata dziecięcych życzeń i marzeń (bo i taki zapach Yankee Candles jest dostępny!), wspomnień z dzieciństwa i przytulnej sypialni. A wszystko to za sprawą najbardziej urokliwych, a za razem najsłodszych, zapachów świeczek przybyłych z goodies.pl.

Nie bez kozery pomagają nam w tym niedźwiedzie pluszowe, bo i one kojarzą się nam z przytulnym pokojem, w którym rozsiewa swą woń świeża pościel, i tak pięknie pachnie bawełną. To zapach Yankee, który naprawdę zachwycił nasze mamy (i pewnie i Wasze). Czuć czystość cały czas czystość w powietrzu? Bomba! Podobnie jak aromat miękkich ręczników suszonych na wietrze. Nazwy działają na zmysły i są naprawdę obłędne! Lona kolejny aromat posiada „naturalnie”, a ja dodam, że faktycznie zapach pudru dziecięcego potrafi sprawić przyjemność nawet tym, dla których dzieciaki to wyłącznie kłopoty.

Na deser jeszcze dwa, bardzo jesienne. Błoga jesień to aromat łączący w sobie zapach przetworów, głównie owocowych konfitur, i przypraw. Znów zabiera mnie w podróż w czasie, do babcinej kuchni przepełnionej wonią konfitury. I jest jeszcze November Rain. Ten nieco bardziej smutny i melancholijny. Większości pewnie kojarzący się z urokliwą, ale i tragiczną historią miłosną z klipu Guns’n’Roses. Nie dajcie się zwieść… Tym razem listopadowy deszcz niech zabierze Was na wycieczkę, ot choćby do Stumilowego Lasu!

11 komentarzy

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x