Wyzwanie przyjemności: wyjątkowy poranek / KONKURS CD /

Wiecie, ze od poniedziałku trwa u nas Tydzień Szczęścia? Jeśli nie, to czym prędzej chcemy Wam przypomnieć na czym owy czas polega i co Wy możecie z niego mieć. Prócz masy przyjemności, rzecz jasna.

Przyznamy się Wam szczerze – nie jesteśmy fankami coachingu. No dobra – nierzadko te wszystkie afirmacyjne gadki, poszukiwania ścieżek do „lepszej siebie”, drogowskazy do osiągnięcia sukcesu, zwyczajnie nas śmieszą i wkurzają. Może nie mamy racji, może nie potrzebujemy wsparcia trenerów (przynajmniej tych od głów, bo od brzuszków i bicepsów byliby przyjęci z otwartymi ramionami), może nie znamy się wcale. Nie upieramy się! Ale wiemy jedno – by zrobić sobie dzień dobry, Dzień Szczęścia, nie trzeba wiele.

wyzwanie przyjemnosci (1)

Nawet jeśli poranek przypomina o tym, ze wiosna nadal nie ma ochoty się rozgościć, to nic prostszego – zaparzmy sobie ulubionej kawy i zaklinajmy wiosnę. Musi przecież kiedyś przyjść. Ja, by poprawić sobie nastrój, robię coś za co mój prywatny Mąż zrobiłby mi srogie kazanie. Do łóżka wpuszczam sobie Falkę. Jej historia jest nieco skomplikowana; bo poza tym, że uwielbia się przytulać i mruczy jak szalona, ma niestety smutną przypadłość – potrafi ni z tego, ni z owego, pobrudzić pościel. Nie wgłębiajmy się w szczegóły. Był lekarz, prawie koci psycholog (a jednak coach!) i orzekli, ze to wszystko z miłości. Zatem Mąż może narzekać, a ja moją puchatą kulkę zabieram do łóżka i możemy oddać się dziewczyńskim przytulańcom.

Chwila z kubkiem kawy albo herbaty z cytryna, parę minut głaskania kota czy zerknięcie do ulubionego czasopisma może być tym momentem w ciągu dnia, który doda nam energii. Dawno odkryto prawdę o tym, że to małe przyjemności budują te większe. Niech ten tydzień będzie dla Was wyjątkowy.

wyzwanie przyjemnosci (7)

Rzucamy Wam wyzwanie szczęścia: Rozpocznijcie swój dzień od małej przyjemności i nastrójcie się na dobry dzień!

Chcemy by ten czas był dla Was bardzo wyjątkowy (Dziewczyny, jeśli same się nie porozpieszczamy, to kto to zrobi?) i wraz z marką CD cały czas zachęcamy Was do wrzucania na nasz fanpage zdjęć z Waszych momentów szczęścia. Trzy najbardziej inspirujące fotki nagrodzimy zestawami kosmetyków CD oraz świecą zapachową Yankee Candle. Tutaj znajdziecie wszystkie szczegóły konkursu oraz regulamin.

A kosmetyki inspirowane naturą są idealnym dopełnieniem przyjemnych chwil i mój dzień zaczynam z zapachem lilii wodnej. Linia jest niezwykle dziewczęca, romantyczna i dzięki niej w głowie mam ciągle wiersze Mickiewicza.

wyzwanie przyjemnosci (3) wyzwanie przyjemnosci (5) wyzwanie przyjemnosci (6) wyzwanie przyjemnosci (8)

1 komentarz

  • 8 lat ago

    Śliczna kiciunia <3 Miłej zabawy, może jutro coś wrzucę :))

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x