Płynne pomadki Sephora Cream Lip Stain. Wszystkie kolory na naszych ustach!

Od ponad tygodnia niemal codziennie wrzucamy na Facebook i Instagram zdjęcia kolejnych obłędnych kolorów Cream Lip Stain – matowych płynnych pomadek Sephory, które zaskoczyły nas trwałością, pigmentacją, a przede wszystkim niesamowitym wyborem kolorów.


Widać, że tworząc Cream Lip Stain
Sephora kierowała się trendami. Wyszło super!


Stąd w palecie tyle odcieni nude, ciekawych fioletów i pięknych czerwieni. Jest nawet czerń! A wiecie, co jeszcze lubimy? Jak idealne szminki nie rujnują budżetu. I właśnie dlatego pokochałyśmy miłością absolutną rodzinę sephorowych szminek. Bajeczne kolory zobaczycie na zdjęciach – jest w czym wybierać! Od klasycznych nudziaków przechodzących w brązy i róże, przez nietuzinkowe odcienie szarości i pomarańcze, aż do seksownych czerwieni i ekstrawaganckich fioletów. Nosimy codziennie!


Sephora Cream Lip Stain

płynne matowe pomadki zastygające w 21 kolorach, 45 zł/szt, w Sephorach

Pomadki pachną budyniem (w sumie podobnie do Lip Kit od Kylie), są doskonale napigmentowane, a konsystencja ich jest płynna, ale bardzo przyjazna we współpracy. Kolor sunie po ustach, a dzięki precyzyjnemu aplikatorowi jesteśmy w stanie ładnie wyrysować kontur warg. Oczywiście przy kolorach bardziej wymagających (czerwienie, ciemne brązy, czerń) potrzebujemy nieco więcej czasu na dokładne ich wymalowanie, ale za to nudziaki są intuicyjne i nie sposób zrobić sobie nimi krzywdę. Cream Lip Satin to typowe matowe wykończenie, ale nie są to szminki, które czujemy na ustach (tak jak to bywa przy ciężkich matach). Tworzą przyjemną kołderkę na wargach i po chwili zapominamy o ich istnieniu. I jak na nasz gust, to rewelacyjnie kandydaci dla osób, które mają kłopoty suchymi skórkami na ustach – szminki nie tworzą brzydkich rodzynek, i nawet używanie ich przez kilka dni pod rząd (sprawdzone!) nie wpływa negatywnie na kondycję warg.

Minusy? Nie zauważyłyśmy… No chyba, że brak jakiegoś koloru. Bo pomadki są wyśmienite, więc życzyłybyśmy sobie prawdziwej tęczy. A biorąc pod uwagę, że szminki kosztują 45 zł w cenie regularnej i pamiętając o częstych wyprzedażach w Sephorze, to przeczuwamy prawdziwy hit.


A teraz to na co czekacie – wszystkie kolory na ustach.
Które najlepsze?


Przygotowałyśmy także swatche poszczególnych kolorów – szminki są pogrupowane wg rodzin kolorów
(oczywiście tam, gdzie to było możliwe ;))


Czerwienie


Chłodne odcienie nude


Fiolety i czerń


Ciepłe odcienie nude


Łącznie aż 21 kolorów matowych, trwałych szminek o jakości, którą możemy spokojnie Wam rekomendować.

Polujcie w Sephorach!

CreamLipStain0117 Image Banner 750 x 200

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x