Half B-day + konkursy!

Czas ucieka! I tak oto minęło pół roku naszego aktywnego blogowania. W lutym, kiedy założyłyśmy Bless the Mess, wiedziałyśmy, że to właśnie pół rocznica zweryfikuje wszystkie nasze działania. I tak też się stało. 100600 odwiedzin, 4686 komentarzy i 119 postów. Mnóstwo nowych znajomych, wyzwań i jeszcze więcej dobrej zabawy. 
W związku z małą rocznica postanowiłyśmy wybrać ulubione stylizacje. Zaprezentuję Wam Lonę w najlepszym wydaniu, a ona oceni mnie. I zaprosimy Was do udziału w dwóch konkursach 🙂Na dobry początek jedno z moich ulubionych zdjęć. Stópki Lony, miętowa torebka i przepiękny
wakacyjny klimat fotografii.

Lona w wersji „Alicja w Krainie Czarów”, bo właśnie tak kojarzy mi się malutka dziewczynka
 pomiędzy klaustrofobicznymi murami..
Lona w tej wersji zawładnęła sercem całego biura. I gdzie tylko mogłabym, tam pokazywałabym dokładnie ową fotografię. Choć od tamtego czasu nie powtórzyła uroczej fryzury…
I na sam koniec brzoskwiniowa sukienka z kokardkami, uroczy uśmiech i nasza wyprawa na Paderewę. Lono, inwestuj w róże i łososie, bo służą Ci, oj służą!
_____________________

Teraz odwracamy sytuację – Ja (Lona) zrobię subiektywne the best of Lena z ostatniego półrocza. A oto moje ulubione zdjęcia i stylizacje:

Zrzuciła skórę, czerń i czaszki i… wygląda świetnie! Sportowo, zabawnie, młodzieżowo.
I w sukience!

Słomkowy kapelusz, jeansowa koszula, pasiasta spódniczka – tak powinna wyglądać prawdziwa podróżniczka! Mam też ogromny sentyment do Głowackiego – ulicy w Sosnowcu, na której powstawały te zdjęcia i gdzie – wśród wybitych szyb i szarzysny znalazłyśmy kwiecisty balkon z biało-granatowym parasolem przywołujący wspomnienia wakacji na Santorini.

Kremowo, pudrowo, delikatnie – tylko raz udało się namówić Lenę na tak dziewczęcą stylizację. Zupełnie inna dziewczyna! No a jako butomaniak musiałam dodać to zdjęcie także dla… Louboutinów!

A na koniec coś, co jest najbardziej w Leny stylu. Skóra, czerń, buty inspirowane ulubionym JC, dużo bizuterii, motyw krzyża i zbliżenie ukochanego tatuażu. Jestem pewna, że w takim wydaniu czuje się najlepiej. I wygląda świetnie!

A jak Wam podobają się nasze propozycje?
Może wybralibyście do ‚the best of’ coś zupełnie innego? 
______________________

1. Z okazji 100.000 wizyt i półrocza naszego bloga wraz z Who? przygotowaliśmy małe rozdanie. Do wygrania bransoletka z dowolnie wybranym napisem (do 7 liter) i w dowolnym kolorze sznurka. Konkurs odbywa się na naszym fanpejdżu, także wystarczy kliknąć TUTAJ by się tam przenieść.

2. Macie także ostatnią szansę na wygranie dowolnej pary sandałków z DeaShop. Wystarczy wybrać te, które najbardziej Wam się podobają i napisać, gdzie zabralibyście je na wakacje. Aby wziąć udział w konkursie kliknijcie TUTAJ.

Powodzenia!
Lena&Lona

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x