A w przerwie szopingu – pyszności!

Możemy rzec z ręką na sercu jedno – bywamy w Fashion House Sosnowiec co najmniej raz w miesiącu. Znamy niemal każdy zakątek, jesteśmy na bieżąco z dostawami ubrań we wszystkich sklepach, znamy ich asortyment. Specjalistki, a co! Skoro człowiek potrafi spędzić dobrych kilka godzin poszukując ciekawych stylizacji, to i zgłodnieje. O tym, że lepiej wybrać pyszne domowe jedzenie niż fastfooda pewnie Was nie musimy przekonywać. No i jest takie miejsce, przystanek podczas dłuuugich zakupów, gdzie warto się zatrzymać i głód zaspokoić. „U Koziołka” to zdrowe, smakowite i naprawdę świetnie zrobione jedzenie w bardzo przystępnej cenie.

Znajdzie się coś dla mięsożerców – kotleciki, pulpety, mięsa z grilla, duszone u smażone. Do tego kluski i mocno nadziewane pyzy. Do wyboru szereg sałatek i dodatków do obiadu – ziemniaki pieczone, frytki, ryż z przyprawami. Aż się uszy trzęsą! No i są jeszcze mini zestawy sushi, które pozwolą najeść się fanom surowej ryby. Jeśli zdarzy się Wam wpaść do szalony szoping to już wiecie gdzie się pokrzepić. To jasne!

koziolek-na slono (5) koziolek-na slono (7) koziolek-na slono (9)

Pyszne desery
Wiecie co? To chyba najbardziej kuszące z kuszących. Ale przyznajemy się – fotki powstały jeszcze przed dietą, lecz są cudownym wspomnieniem. Kawiarnia Figaro ujmuje nas jednym – ciasta są pieczone na miejscu, świeże i pachnące. Desery robione niemal an zamówienie, pod każdego smakosza. Obsługa przesympatyczna, a za porcje dla wielkich łasuchów nie zapłacimy więcej niż 15 zł. Do tego kawy lodowe z domieszką słodkich, alkoholowych likierów, kolorowe galaretki z owocami i świeże lody przez cały rok.

Nic tylko się zatrzymać i dać ponieść fantazji…. A nasz post powstał we współpracy z Fashion House Sosnowiec.

fashion house-figaro-desery (3)fashion house-figaro-desery (2)fashion house-figaro-desery (4)fashion house-figaro-desery (6)fashion house-figaro-desery (12)

fashion house-figaro-desery (15)

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x