Highway Star

Tym tytułowym „star” są buty w swym wyglądzie łączące urok kowbojkek i zalety botków motocyklowych.To tak doskonała kolaboracja, że aż trudno mi ją opisać słowami. Bo jest moc Dzikiego Zachodu, buntowniczy charakter Hells Angels i zadziorność. Wszystko to co lubię najbardziej. Choć wydaje mi się zazwyczaj, że moja dusza gra bardziej w klimacie brytyjskim, to w ciemno dzisiaj chcą być USA.

A piosenka (tytułowa) z repertuaru Deep Purple tworzy doskonałą klamrę (jednak z nutką wyspiarską). Z resztą… Katana/koszula, w której się prężę, pamięta naprawdę odległe czasy. Bardzo lubię znajdować w szafie rzeczy, które były mi drogie dobrych kilka lat temu. Dobra inwestycja – porządny denim, wygodne workery i spodnie imitujące skórę. Mundurek godny uczennicy, studentki i kobiety pracującej. 

Wiecie, to taki set zrobiony gdzieś w biegu, bo zestaw ten nie wymaga wysiłku, a lubi go choćby Anja Rubik i często pokazuje się w podobnych kombinacjach. Bo jak tu nie kochać klasyki? Wystarczy zmienić workery na seksowne szpilki i mamy idealny imprezowy look. Dodajemyc do niego trampki, a także psa na smyczy, i jedziemy na weekend za miasto. Proste? Niesłychanie! I pewnie przekonywać nikogo nie muszę, bo to także połączenie pasujące niemal do każdej figury. Gdybym więc miała stworzyć swoją żelazną dwudziestkę rzeczy mi niezbędnych absolutnie, to trójka z dzisiaj znajduje się nawet w pierwszej dziesiątce.

boots DeeZee | vintsga denim shirt nn | leggings e-lady | bracelets Manufaktura Niebanalna, nn

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x