Wojskowa dziewczyna

Ta czapka zazwyczaj pojawia się w zestawieniu z Led Zeppelin. Taki zwyczaj, takie skojarzenie. Ale nie o tym tym razem. Za kilka minut kolejny odcinek TopModel. Tak, tak – oglądamy, stało się to poniedziałkową tradycją. Odcinek zapowiadają jako ten z sesją ekstremalną. Chcecie poczuć ekstremum? Zapraszam na katowickie Załęże. W pełnym bojowym stroju i nastroju, wraz z oficerskim nakryciem głowy. Wcale nie trzeba ściągać z siebie fatałaszków, by zwrócić uwagę przechodniów.

Katowice, z resztą, mają w sobie coś szalonego. Nie dalej jak w minioną sobotę każdy kto miał ochotę mógł przywdziać strój elfa z Rivendell lub ściągnąć buty i niczym hobbit poszukiwać przygód. Drużyna Pierścienia, z Gandalfem na czele, przechadzała się katowickimi ulicami, rozwiązywała zagadki, przykuwała wzrok przechodniów. Szaleństwo!

Także dziewczyna w czapkach, niby nic wielkiego. A jednak.

 

spodnie H&M | buty Sequin.pl | t-shirt Sinfashion | czapka Restyle.pl | kurtka Pull&Bear| bransoletki nn, Amesanti.pl

military style-leather pants-military hat- parka-led zeppelin (1) military style-leather pants-military hat- parka-led zeppelin (2) military style-leather pants-military hat- parka-led zeppelin (8) military style-leather pants-military hat- parka-led zeppelin (9) military style-leather pants-military hat- parka-led zeppelin (12)

4 komentarze

 • Asica
  10 lat ago

  Jak mi się podoba to zdjęcie, gdzie stoisz bokiem! Super :))) Skadrowałbym je na panoramiczne- tak by uciąć butelkę i niżej buty, które absolutnie nie są w moim stylu- i normalnie na tapetę 😀

 • Moda Magdy
  10 lat ago

  Tak, zdecydowanie dołączam się do poprzedniego komentarza – to zdjęcie jest boskie, nadaje się na profilowe albo do powieszenia gdzieś.
  Bardzo fajny męski look, wyglądasz faktycznie trochę jakbyś ukradła ubrania wojskowemu – chłopakowi!

 • Ewa Ewela
  10 lat ago

  Świetna czapka! Dobrze pasuje na jesień i nie jest kapeluszem, których nie znoszę i nie będę nigdy chodzić.

 • Kasia Łuczak
  10 lat ago

  Bardzo mi się podoba taka stylizacja. Naturalnie, bez kombinowania. Brawo!

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x