Rozdajemy 3 zestawy Gillette Venus Pro Skin!

Jeszcze nie skończyła się zabawa z Biżuterianką (do wygrania 3 dowolne sztuki biżuterii handmade – szczegóły tutaj: KLIK!), a już startujemy z nowym wyzwaniem. Dopadła nas wiosna i zachęca wciąż, by wyjść z domu, wskoczyć na rower lub rolki, a przede wszystkim by odsłonić nogi!

A proposito nóg… mamy dla Was 3 zestawy kosmetyków Gillette Venus, a w każdym z nich: Maszynka Venus Pro Skin + uchwyt pod prysznic, żel do golenia Satin Care Pure&Delicate do skóry suchej i wrażliwej oraz śliczny kuferek wiklinowy do przechowywania kosmetyków.

Jeśli chcecie wygrać 1 z 3 takich zestawów kosmetyków, mamy dla Was fotograficzne zadanie, w którym pokazujecie „NOGI W AKCJI”. Oto, co trzeba zrobić, by wziąć udział:

1. Polubić „Bless the Mess” i „Gillette Venus” na Facebooku
2. Wybrać się z aparatem lub komórką na rolki/fitness/bieganie/spacer/rower/ściankę/boisko i co jeszcze przyjdzie Wam do głowy uwiecznić na zdjęciu swoje nogi podczas wiosennej aktywności.
3. Gotową fotkę wysłać na adres: kontakt.lenalona@gmail.com a w komentarzu pod tym postem podać swoje dane (imię i pierwszą literkę nazwiska) oraz adres e-mail (to dla identyfikacji zgłoszeń)*.
Konkurs startuje dzisiaj i potrwa do 24 maja do północy, wyniki podamy najpóźniej 28 maja. Najfajniejsze zdjęcia opublikujemy na Facebooku. Czekamy zarówno na zdjęcia w pomieszczeniach, jak i plenerze, samych nóg albo i wraz ” z właścicielką”. Wszystko zależy od tego, jaki macie pomysł na ciekawe ukazanie swoich nóg. Waszą inspiracją może być np. Monika Pyrek (na zdjęciu poniżej), polska ambasadorka Venus, która zarówno startując w zawodach, jak i na czerwonym dywanie zawsze prezentuje idealne nogi! Kuferki czekają, do dzieła! 


Pamiętajcie – nie liczy się jakość, tylko Wasz pomysł i ujęcie „nóg w akcji”. Mniej więcej tak, jak zrobiła to niedawno Lena:


* Wysyłając zgłoszenie ze zdjęciem zgadzacie się na publikację danych ze zgłoszenia, w tym także zdjęcia przez administratorki bloga i fanpejdża „Bless the Mess” oraz fanpejdża Gillette Polska oraz oświadczacie, że posiadacie prawa autorskie do fotografii, którą przesyłacie. To bardzo ważne, by wszystko było zgodnie z prawem 🙂Tekst: Lona
Foto: Lona, Pan W., mat. prasowe Gillette

73 komentarze

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x