Premiera: Benefit They’re Real Eyeliner. Przetestuj go!

Gdyby łatwość malowania kresek na powiekach była zbrodnią…
ten liner dostałby wyrok skazujący.

Tak sobie parafrazuję angielski slogan reklamowy promujący niesamowity eyeliner Benefit They’re Real, którego premierę ogłoszono w ubiegły wtorek w Warszawie. A ogłaszał nie byle kto, bo Annie i Meggie córki jednej z założycielek marki. Te fantastyczne dziewczyny, piękne, z ogromnym poczuciem humoru i pozytywnym nastawieniem do świata, przekonywały nas, że dzięki nowemu cudeńku od Benefit będziemy mogły malować idealne kreski jedną ręką, nawet bez podparcia. A jak się uprzemy, to i w… kajdankach. Oto bowiem dostajemy do rąk broń która ma wszelkie zalety linera w pisaku (latwość nakładania, poręczność), płynnego eyelinera klasycznego (precyzyjna kreska, gładka linia) oraz żelowego (intensywny kolor, supertrwałość). I wiecie co? Faktycznie jest coś na rzeczy!

Z Warszawskiej premiery eyelinera (dostępny będzie w regularnej sprzedaży za miesiąc – szukajcie go w Sephorach) przywiozłam torebkę pełną nowości i… metalowe kajdanki, jako żywo przypominające te policyjne. I wiecie co? Postanowiłam sprawdzić, czy faktycznie da się w założonych na ręce kajdankach wykonać choćby niezły makijaż oczu. Żeby było jeszcze bardziej ekstremalnie i w duchu policyjnego pościgu, malowanie odbyło się… na samym środku katowickiego ronda, tuż przy Spodku, fontannie, przystankach tramwajowych. W samym centrum Kato, w tłumie gapiów. Jak wyszło? Oceńcie sami na zdjęciach. A jeśli chcecie przekonać się na własne oczy, pędźcie na nasz Facebook, gdzie czeka 5 nowiutkich eyelinerów (miniwersje), które możecie (w kajdankach lub bez) wypróbować na swoich buźkach. Tym samym będziecie jednymi z pierwszych osób na świecie, które mają okazję przetestować ten wyjątkowy kosmetyk Benefit. Go go go!

WYNIKI: Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Jesteśmy zbudowane, że tyle z Was chciałoby przetestować nowy liner. A oto lista 5 dziewczyn, do których trafią They’re Real Benefit: Dominika Robaszkiewicz, Es Jot Ka, Sandra Pawłowska, Malwina Maruszak, Agnieszka Magdalena Ro. Dziewczyny poprosimy o kontakt mailowy: kontakt.lenalona@gmail.com z danymi do wysyłki nagród 🙂

benefit_eyeliner1 benefit_eyeliner2

A tu kilka zdjęć z prezentacji kosmetyku. Policyjne klimaty, wiele moich ulubionych blogerek (pozdrawiam Was wszystkie Dziewczyny!) i nutka celebrytyzmu. Maggie! Annie! Było świetnie!

12 236 7 8 13 11 10

2 komentarze

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x