Nowe kolory Sephora Cream Lip Stain – zobacz je wszystkie na ustach! / KONKURS

Wiecie czego nigdy dosyć? Oczywiście, ze szminek! I dlatego nowe kolory naszych ulubionych Cream Lip Stain od Sephory elektryzują i sprawiają, ze chcemy nosić je bez przerwy. Zakochałyśmy się w nich ponad rok temu, ciągle i polecamy zachwalamy, no i cieszymy się jak dzieci, że łącznie rodzina ma aż 44 odcienie.


Kochamy je za mocne kolory, prostą aplikację,
trwałość i cenę – 45zł!


Poniżej znajdziecie swatche wszystkich nowych kolorów – to aż 23 barwy! Poprzednia edycja wpisu bardzo Wam się spodobała, więc i tym razem nie mogłyśmy Was zawieść. Kolory pokazujemy na ustach, bo wiemy, że to najlepsza metoda na sprawdzenie barwy. Tutaj znajdziecie poprzedni wpis, jeśli macie ochotę przypomnieć sobie jak wygląda pełna kolekcja.

Nie przedłużamy – pokazujemy Wam o jakie kolory powiększyła się rodzina Lip Stain i… rozdajemy aż 15 szminek!


KONKURS: 15 szminek dla Was!


By wygrać 15 płynnych szminek Cream Lip Stain wystarczy napisać w komentarzu (na blogu w tym wpisie/na instagramie lub na fejsie pod fotkami konkursowymi), który kolor szminki spodobał się Wam najbardziej. Podajcie numerek! Zabawa trwa od dzisiaj (tj.22 października), aż do 26 października 2017. W przyszły weekend powiemy Wam, kto zgarnął super kolekcję modowych pomadek, które uwielbiamy.

Wyniki: szminki trafią do Magdy Grec. Napisz do nas na blog.blessthemess@gmail.com!

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.

 


Powodzenia!

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x