Art Republic, czyli bransoletka z odrobiną pieprzu!

Za oknem nieco zelżało, ale wiosny jeszcze długo nie zobaczymy. W międzyczasie zostaje ratowanie się zdjęciami na nieco nudnych, żółtawych ścianach (fe!). Cóż zrobić, prawda? Ot, choćby podkręcić troszkę nudny, pracowniczy uniform.
I choć trzy lata liceum biegałam w mundurkach, tak dzisiaj znieść nie mogę dress codu. Zatem, gdy tylko mogę podkręcam, wywracam i poszukuję.

Tym razem akcent pada na rockową bransoletkę, która przybyła do mnie, jako fana o numerze 400, z Republiki Artystycznej. Nie ukrywam – troszkę na nią zapolowałam. Bo jak mogłam odpuścić cudeńko, przy którym zamiast słodkich charmsów mam naboje, krzyż i czaszki? Oj, co to to nie! ;)))

Z utęsknieniem czekamy na poprawę pogody, ewentualnie na odrobinę śniegu, który umożliwi nam pokazanie naszej prawdziwie zimowej garderoby.
Dlaczego mroźna, szara zima musi być tak okrutna dla początkujących blogerek?;)


Lena ma na sobie:
 Bluzka – H&M
Spodnie – Zara
Kamizelka – Top Secret
Buty -Street Shoes
Bransoletka – Republika Artystyczna
 
Tekst: Lena
Foto: Lona

3 komentarze

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x