Katarzyna Wielka

Moja niesłabnąca miłość do Kaśki trwa od lat. Przecież to prawie oczywiste, ze rock’n’rollowa dziewczyna, o zadziornym charakterze, z burzliwą przeszłością, spędzająca czas na festiwalach i koncertach musi być moim guru. Ba! Przecież Kate jest do tego wszystkiego Brytyjką, a wszystko co wyspiarskie porusza struny mego serca jeszcze bardziej.

A do tego – jakiż ona ma styl!


Z wrodzonym sobie wdziękiem łączy szyk vintage, zamiłowanie do wszystkiego co troszkę jakby „zużyte”, rockowy pazur, motocyklowe inklinacje i jeszcze w tym wszystkim potrafi być prawdziwą diwą!
IMG_3829

 

Cóż może zrobić wierna fanka jeśli nie spróbować podchwycić styl swojej idolki? No to jest drapieżne futerko (sztuczne!), które kilka sezonów temu upolowałam na wyprzedaży w Zarze. Kosztowało 75 zł! Szaleństwo! Do tego legginsy ze skórzanymi wstawkami i jeden z ukochanych t-shirtów Wanted by Robert Kupisz. Minimum dodatków – naszyjnik/różaniec od Blink Blink i zrobioną przez koleżankę z pracy bransoletkę. Niby wszystkiego niewiele, a i tak się dużo dzieje. No i czuję się przy tym tak… Londyńsko! A że mąż gra na gitarze, to i swego niegrzecznego muzyka mam! 😉


Zatem Kasiu, ikona Ty moja, Tobie dedykuję i nadal z uwielbieniem i nabożnościom wzdycham do Twych fotografii.


 Zara faux fur| H&M trousers, bootsnn bracelet | Atmosphere bag| Blink Blink necklace| Robert Kupisz t-shirt   

31 komentarzy

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x