Cover FX Glitter Drops. Najpiękniejsze rozświetlacze w naszej kolekcji!

Kochamy rozświetlacze! Nie bez powodu co sezon przygotowujemy kolejny tom Wielkiej Księgi Rozświetlaczy i mamy ich pokaźną kolekcję. Ale gdybyśmy dostały challenge wybrania tylko jednego jedynego rozświetlacza, który zabrałybyśmy na bezludną wyspę, byłyby to kropelki Glitter Drops od Cover FX.


Niesamowity, wielowymiarowy blask i przepiękne kolory. Zobaczcie!


 


Glitter Drops

Rozświetlacze płynne w trzech kolorach, 15 ml/160 zł, dostępne TU

Ostatnio zrobiłyśmy Glitter Dropsom mały test. Nosiłyśmy je na policzkach na kilku eventach. Wszędzie tam, gdzie spotykają sie makijażyści, PRowcy marek kosmetycznych i blogerki. Jednym słowem: entuzjaści i znawcy makijażu. I wiecie co? KAŻDY pytał, co mamy na sobie! Musicie wierzyć na słowo, bo zdjęcia nie są w stanie oddać tego, jak pięknie i wielowymiarowo błyszczą policzki pokryte Glitter Dropsami. I jeszcze nigdy nie zdarzyło się, by aż tak wiele osób pytało o rozświetlacz i i też chciało go mieć.

I tu zaczyna się problem, bo dostępność to jedyna wada tych rozświetlaczy. Marka Cover FX wciąż nie jest dostępna w Polsce i trzeba na nią polować. My swoje egzemplarze kupiłyśmy w londyńskim Harvey Nichols, ale można je zamówić m.in. ze strony Cult Beauty (wysyłka do PL jest darmowa).

W kolekcji są trzy kolory: biało-złoty Mirage (ten posiadamy w formie próbki, to od niego zaczęła się dropsowa obsesja!), różowo-złoto-fioletowy Aurora oraz niebiesko-fioletowo-zielony Lunar. Każdy jest tak samo mocno napigmentowany (w zasadzie można powiedzieć, że jest to czysty pigment i brokat rozpuszczony w żelu), tak samo intensywnie lśni. Można je nakładać solo, albo mieszać dla jeszcze bardziej wielowymiarowego koloru.

Trwałość nieprzeciętnie dobra! To druga największa zaleta dropsów. Nie tylko mają pigment i blask, ale ten blask utrzymuje się przez caaaały dzień. Absolutnie nie zdarza się, by brokat osypywał się na twarz.


Więcej o Glitter Drops poczytasz w III tomie Wielkiej Księgi Rozświetlaczy, o TU.

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x