Damski garnitur z niespodzianką

Uwielbiam męsko-damski look.

Ubrania, które zapożyczamy z męskiej szafy, aby (inaczej skrojone, z ozdobnymi detalami) nosić jako stroje podkreślające kobiecość.

100% Girl Power!

Garnitur w wersji damskiej jest symbolem kobiecej siły, niezależności, wejścia płci pięknej w świat biznesu. Oczywiście nie znaczy to, że nosimy go tylko w sytuacjach zawodowych. Taki zestaw jak Simple ze zdjęć nawet chyba nie bardzo nadaje się do biura, bo nie spełnia wszystkich norm dress code. Za to połyskujący, cienki materiał (z wełną), ciekawe zapięcie, a przede wszystkim rozcięcia na raionach sprawiają, że taki zestaw będzie idealny także na wieczór. Wygodny, wyrafinowany, ciekawy.

Adriatica

Nie byłoby tego looku gdyby nie zegarek. Piękny, inspirowany męskim (oczywiście), złoty z granatowymi dodatkami. Absolutnie miłość od pierwszego wejrzenia. Gwiazda.

Nowy Rok w garniturze? Śmiało!

damski-garnitur6 damski-garnitur7 damski-garnitur8 damski-garnitur9 damski-garnitur1 damski-garnitur2damski-garnitur5 damski-garnitur4 damski-garnitur3

Stylizacja przygotowana we współpracy z Fashion House Sosnowiec. Metki i ceny ubrań i dodatków znajdziecie na blogu Fashion&More, o tu.

0. Zimowa Wyprzedaz Image Banner 750 x 100

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x