E-Lady quick contest

Jak wiecie sklep z bielizną E-Lady (z Zielonej Góry, siallalalala!) co miesiąc rozpieszcza i nas i Was bonami na zakupy albo gotowymi zestawami bielizny. Nie inaczej jest w tym miesiącu! Zapraszamy na szybki konkurs, w którym zabawicie się w stylistów, a w nagrodę dostaniecie bon 100 PLN na zakupy oraz… kuszącą parę koronkowych szortów.

W marcowej paczce od E-Lady dostałyśmy m.in. bardzo pomysłowe szorty. Nazywają się Vixi (zobacz je TUTAJ). Spodobały mi się bardzo, aczkolwiek zachodzę w głowę, co – poza czarnym stanikiem – można do nich założyć, by stworzyć harmonijny, albo wręcz przeciwnie – ekstrawagancki zestaw. I tu pojawia się zadanie dla Was…


ZASADY
1. Polub Bless the Mess i E-Lady na Facebooku

2. Dobierz odpowiednią ‚górę’ do szortów Vixi prezentowanych na zdjęciach. Do wyboru masz cały asortyment ze sklepu E-Lady (Klik). Możesz wybrać biustonosz, gorset, koszulkę, tunikę, bluzę a nawet peniuar. Ważne, by ‚góra’ stylistycznie i kolorystycznie pasowała do szortów. 
3. Link do wybranej ‚góry’ oraz swój e-mail i nick z Facebooka umieść w komentarzu pod tym postem.
NAGRODY
1. Bon o wartości 100PLN do wydania w E-Lady (obejmuje też koszty przesyłki, jeśli tylko chcesz) dla najlepszego naszym zdaniem kompletu.
2. Para szortów Vixi, która zostanie rozlosowana wśród wszystkich zgłoszeń.
REGULAMIN
Konkurs rozpoczyna się dzisiaj, 25 marca, i rwa do 2 kwietnia do godz. 23.59. Wyniki nie później niż 5 kwietnia. Każdy uczestnik może zaproponować nie więcej niż 3 zestawy. Wygrać może tylko osoba, która spełni wszystkie punkty podane w rubryce ‚zasady’ oraz poda czytelne i prawdziwe dane. Zwycięzcę wybierze jury w składzie Lena&Lona, drugi laureat zostanie wybrany drogą losowania. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo o wygranej, informacja o wynikach zostanie także ogłoszona na blogu oraz na FB Bless the Mess.

EDIT: bon trafia w ręce k.napiorkowska1@gmail.com,  a figi trafią do: anydalla[at]gmail.com.
Gratulujemy!

Powodzenia!

102 komentarze

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x