Nie tylko push-upy! Trendy bieliźniane by Esotiq i szoping w blogerskim gronie.

Dziewczyny lubią zakupy, to fakt. A jeśli dodatkowo mają okazję wybrać coś naprawdę ślicznego w doborowym towarzystwie i cieplarnianych warunkach… no żyć nie umierać! Dlatego ogromną frajdę sprawiło nam zaproszenie od katowickiego salonu Esotiq/Eva Minge, aby pobuszować niego między regałami z najnowszą kolekcją bielizny oraz skorzystać z usługi brafittingu (o tym, jak działa profesjonalny dobór bielizny i jak dzięki niemu ‚schudnąć’ 5 kilo w 5 minut pisałam TU).
Pozwólcie się więc zaprosić na małą wycieczkę po bieliźnianych wiosenno-letnich trendach w towarzystwie uroczych śląskich blogerek: Kingi (Maki Look), Justyny (Justyna Polska) oraz pełniącej obowiązki fotografa-dokumentatora Sylwii (Callista Fashion).

esotiq2 esotiq4 esotiq5 esotiq6 esotiq7 esotiq8 esotiq10 esotiq11 esotiq12 esotiq13 esotiq15

esotiq1

Z całego tego zamieszania (gównie spowodowanego obecnością Filipa) zapomniałam zrobić zdjęcia wybranego przez siebie kompletu. No i klops – metki wyrzucone, nawet nie wiem jak się ów model nazywa. Niechaj więc podpowiedzią będzie, że jest w trzech kolorach różu i uszyty z tkaniny przypominającej materiał na kostiumy kąpielowe. Bardzo, bardzo się polubiliśmy – to decydowanie mój ulubiony komplet bielizny. Bardzo wygodny, gdzie tylko można bezszwowy, w pozytywnym pastelowym odcieniu różu. I wszelkie swoje funkcje spełnia równie dobrze, jak bielizna dwukrotnie droższa także brawo dla Esotiq za świetną relację jakość-cena.

Leave A Comment

Podobne wpisy

Strona, którą właśnie przeglądasz wykorzystuje pliki cookies. Ich wykorzystanie możesz modyfikować w ustawieniach swojej przeglądarki. Zostawiając komenatarz czy pisząc do nas e-mail, pamiętaj, że Twoje dane są zabezpieczone.
Akceptuj Cookie.
x